BMW F 650 CS (2002)

Vlastník Lajda
Vloženo 26.11.2016
Aktualizováno 17.4.2023

Vypadá jako Ufoň, ale je krásná.

Suzuki XF 650 Freewind: Již jsem ji měl a nemá tu výbavu, kterou mám nyní
Honda CB 500X: Finanční důvody, ale je příští favorit

První dojmy - Na první pohled mi padla do oka

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro začátečníky nebo pro ty, co po dlouhé době opět usednou na větší kubaturu. Rovněž z důvodu nízkého posedu je vhodná pro osoby menšího vzrůstu a pro ženy.

Doplňky na motorce - V základu ABS, vyhřívané rukojeti, domontován top case, zásuvka a držák na navigaci.

V základu bohatá výbava, což je až povinné u dnešních strojů. Neokoukaný a stále si myslím moderní design.
První co jsem četl o této motorce bylo na Scarver fóru. Pak jsem si ji vyhlídnul na webu ve Vsetíně VS-moto a společně s kolegou jsme jeli na obhlídku. Opravdu byla v super stavu a vše fungovalo, jak mělo. I kolegovi se líbila. Slovo dalo slovo a tak mi ji prodejce o víkendu přivezl domů i s vyřízenými podklady pro zaevidování. Pak je chvíli jsem počkal na vydání nových značek.
Zatím jen jedna jízda, ale musím říci, že jde za plynem pěkně od spodu. Je však ji lépe držet v otáčkách, protože v nízkých se moc necítí dobře. Řazení je rovněž přesné a netřeba ani při zařazování 1. stupně používat více síly. Lehce tam zaskočí. Snad až bude mít najeto více, bude to horší. Kdo ví. Podvozek je myslím nastaven komfortně. Pěkně žehlí nerovnosti. Motorka je dobře vyvážená a lehce ovladatelná. Úložného prostoru díky přídavnému top case je dost. postačí už bazének, který je umístěn v místě, kde jiná moto mají nádrž. Jeho nosnost je 5kg a na běžné převážení věcí stačí. Navíc spotřeba na ní je více než luxusní. Nemusíte stát u každé pumpy. Samozřejmě pokud nechcete kávičku.
Závady zatím žádné nezjištěny. Vyměnil jsem nově svíčku, zadní desky a osadil novou baterkou, stará byla KO. No a podnikl jsem jedný a letos asi už poslední výlet. Projel jsem se na Hukvaldy, ale bylo tu mlhavo. Jak je patrno na fotu.

Myslím si, že s ní se bude dobře cestovat. Už se na to těším. Motorka je spíše určena na cesty, což mi plně vyhovuje, ale nebál bych se s ní jet i po šotolince. Ale opatrně, jelikož řemen by mohl přijít k úrazu.

Rendolff
Rendolff napsal 27.11.16 v 16:00 10b.

pěkná motorečka přeji hodně šťastných kilometrů

Lajda
Lajda napsal 26.11.16 v 16:40

Díky

spike-cz
spike-cz napsal 26.11.16 v 15:08 10b.

ať slouží