Honda CB 600F Hornet (2010)

Vlastník Skapi
Vloženo 24.11.2016
Aktualizováno 14.7.2018

Je to moje první moto:) moje velká hračka :) Je to mazlik :)

Kawasaki Z 750: Chtěl jsem Horneta:)

První dojmy - První dojmy no :) motoškolu jsem dělal na Banditu, takže jak jsem sednul na Horneta, přišlo mi, že je lehoučký, krásně padá do zatáček a dělá přesně to co chci:)

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky

Doplňky na motorce - Vyšší plexi, padáky, širší řidítka Renthal, rukojeti Barracuda, polepy ráfků, závažíčka Barracuda, držák kufru GIVI, ukazatel zařazené rychlosti, laďák LeoVince, stavěcí páky

Přemýšlel jsem, jakou první moto koupit. Loudil jsem všude po netu a na Horneta byly samé chvály, že to je úplně moto pro začátečníky s dostatečným výkonem a HA oni nelhali :) Výkon tam je, ovládání super. Model 2010 už má štelovatelný podvozek, protože nejsem žádný drobek, tak přitvrdit pružiny je potřeba. I se svýma 196 cm se na něho vlezu a nevypadá to blbě... aspoň mi to říkají :D Myslím, že to je asi jediná 600 , která je i pro velké chlapy. Spotřeba nevím, ale tak neřeším ji ani v autě, natož na moto :) Moto je zatím spolehlivá a žádná závada, i když ji mám deprve půl sezóny. Zatím velká spokojenost a uvidíme co na mě mrška vymyslí :)

Zima dlouhá, proto jsem si nechal udělat kombošku u PSí :) už se nemůžu dočkat:)

31.3.2017 Komboška hotova i s upravama a druhá letošní projižďka :))

2.11. zazimováno a baterka se hřeje doma :)

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 02.07.17 v 23:31 10b.

vsw
vsw napsal 31.03.17 v 21:12 10b.

Moc pěkný kousek

Skapi
Skapi napsal 10.12.16 v 14:56

Diky kluci:)

Máťa123
Máťa123 napsal 01.12.16 v 12:09 10b.

findejs1310
findejs1310 napsal 24.11.16 v 13:07