Ducati 600 SS (1998)

Vlastník Standa.R
Vloženo 20.11.2016
Aktualizováno 7.3.2020

Je to klasický supersport staré školy,těchto motorek ubývá a v ČR jich podle mě už moc není.

Ducati 900 SS: nebyla žádná v nabídce za pod 100tis.

První dojmy - Na první jízdu teprve čekám, zatím je vše ve stádiu rekonstrukce.. nespěchám, ale těším se. Vzhledem k tomu, že vlastním ještě jednu ducati 750SS r.v.2001.

Motorku bych doporučil pro - Není to motorka na denní ježdění, tak spíš pro někoho, kdo má rád zajímavé motorky z 90-let.

Doplňky na motorce - Monoposto - kapotáž laminát od Moto-forza

Líbí se mi motocykly DUCATI a v r.1993 , kdy jsem tuhle motorku viděl naživo, jsem ji chtěl. Proto, když se teď naskytla možnost ji koupit , příliš jsem se nerozhodoval. Motorka byla ve stavu vyžadující investice (tzn. nové pneu,řetězovka,filtry,rozvody,kapotáže,lešení,plexi,zrcátka,nový lak) . Plánuji ji mírně upravit na monoposto dle DUCATI 900 Superlight .

Tak už máme najeto asi 300 km, dnes t.j. 4.8.2017 jsem natočil nonstop 120km, všechno fungovalo výborně, oproti novějšímu modelu (750 SS r.v. 2001,který taky vlastním) , je to absolutně pohodlnej motocykl s úchvatným podvozkem , Mám obuto Mitas Force 120-60-17 a 160-60-17 a sedí výborně... Motorka se krásně vodí , je lehoučká ,,.,. sice chybí koníci , ale není to zklamání , připomíná mi to jízdou Hondu VFR 400 R z r. 1988 , kterou jsem dřív jezdil, Motorka je po investici 25000 Kč, pneu, olej, filtry, svíčky, plexisklo , řetězovka, laďák Spark GP Style, kladky rozvodů .. kapotáže Moto Forza. Motorka je stále v rekonstrukci , ale řekl jsem si ,že se trochu povozím, pak bude zase rozborka a sborka .

KrtekBazi
KrtekBazi napsal 06.02.20 v 12:17 10b.

Je to moc zajímavej stroj,taky jsme ji měli doma.

aprilrussell
aprilrussell napsal 16.05.18 v 16:38 9b.

Kámo my si letos ty Gixera opravdu užijeme A Corona je nádherná . http://fivenightsat-freddys.com

Krakatau
Krakatau napsal 07.12.16 v 08:07

Krásna raritka.

Standa.R
Standa.R napsal 27.11.16 v 15:37

Díky ano myslím ,že tento typ se až zas tolik nevyskytuje .proti novějšímu modelu 620 je to rozměrově menší stavba a je o něco pohodlnější.