Honda CBR 250R (2012)

Vlastník 21_21
Vloženo 20.11.2016
Aktualizováno 9.3.2017

Tak první holka musela o dům dál a já mohla konečně přesedlat na větší. :)

Yamaha MT-03: Nemusím kupovat novou klíčenku. Zase jsem zůstala u stejné značky. :D

První dojmy - Je nádherná. To je to první, co mě napadlo. Jela jsem se na ní podívat především kvůli technického stavu, v jakém měla být a ceny, která byla taky přívětivá. Nakonec si mě získala. Do týdne jsem jela znovu střeku jak hrom a i když je 20. listopadu tak na ní jezdím, brzdím, troubím a jsme spokojené.

Motorku bych doporučil pro - Určitě ne pro nikoho malého. Já mám 175 cm a je mi akorát bych řekla. :)

Tak poprvé jsem se na ní jela projet ještě při první prohlídce u původního majitele. Bylo mokro, říkala jsem si, že to takový rozdíl od 125 nebude, ale!

Omyl přátele, byl!

Nevím, zda je to tím, že je v perfektním stavu a tlumiče tlumí a ona dělá vše co má, ale jsem strastně moc nadšená a jezdí parádně. Už na dvojku zatáhla tak, že se tlumiče malinko ponořily... Pocit, který jsem předtím neznala. O:)

Jsem moc spokojená a jestli i ona se mnou bude, tak na Vánoce dostane nový laďák.

To je opravdu to jediné, co mi u ní chybí. Jinak 1***.

Update: od 28. listopadu, kdy jsem si jí dovezla jsem na ní ujela 150km. Je nádherná, pořád se na ní chodím koukat a nechci jí zazimovat - co kdyby ještě bylo pěkné počasí. :D

Ukončení sezóny: 29.11.2016
Otevření sezóny: 25.2.2017 s 22890km.

Ještě bych se vyjádřila k zaporům, kteří možná někteří u ní našli.

Zápor 1: Víčko nádrže se vyndavá celé, nejde jen odklopit.

CBR 125R to měla také tak, takže jsem v tomhle zápor určitě nenašla. Víčko položíte bez problémů někde na stojan na půl minuty a problém vyřešený. Máte v něm klíče stejně bez něj neodjedete.

Zápor 2: Absence ukazatele zařazené rychlosti.

Opět mě předchozí motorka naučila se bez toho obejít a když nad tím přemýšlím, nikdy jsem neměla moc velký problém vědět, co mám zařazené. Asi to my bez ukazatele počítáme nevědomky v hlavě nebo zatím jsem neměla motorku, kde by byl problém, když blbě přeřadím. Každopádně mě to, že jí toto chybí, opravdu nechybí. :D

Zapor 3: Výfuk

Jo, no, jo, dobrá. Není to ideální, ani vzhledově, ani zvukově. Ale když jí miluješ, není, co řešit. V podstatě je to drobnost, kterou i z brigády jí můžete vylepšit. :)

Tomik87
Tomik87 napsal 06.06.18 v 12:46 10b.

kochino
kochino napsal 17.10.17 v 12:31 10b.

context
context napsal 14.07.17 v 09:05 10b.

Pěkná mašinka přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

JokerLBC
JokerLBC napsal 03.05.17 v 22:55 10b.

ji.ry
ji.ry napsal 07.03.17 v 19:32 10b.

Přeji hodně šťasných km ...