Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník andrejoso
Vloženo 18.11.2016
Aktualizováno 18.11.2016

Spolahlivy a tak troska uz pre mna nepohodlny superbike.

Honda CBR 900RR Fireblade: Velmi velky vykon

První dojmy - Motorka mi uz pri skusobnej jazde padla do oka a hned mi sadla co sa tyka jazdných vlastnosti a vykonu. Aj ked som na superbiku sedel prvy krat a na motorke po cca 10 rocnej pauze, velmi dobre sa ovlada a tiez dobre sedi v zákrutách.

Motorku bych doporučil pro - Motorku by som odporucil zacinajucim jazdcom na superbikoch. Aj ked motorka kde co odpusti, treba mat uz nieco odjazdene na slabsich strojoch.

Doplňky na motorce - Motorka je v povodnom originalnom stave a takto aj ostane.

Vzdy som snival vlastnit superbike a tento sen sa mi po niekolkych rokov zvazovania nakoniec splnil. Co sa tyka jazdných vlastnosti, motorka sa mi zapacila uz na skusobnej jazde. Vykon motora tak akurát pre mna, na superbike dobra obladatelnost, brzdy tiez super. Co sa tyka spolahlivosti, zatial som nemal ziaden problem, okram zakladneho servisu ako su vymeny kvapaliny, brzdove dosticky, filtre, retaz atd. Ak ked sa vravi, ze CBR 600 na jedna z najpohodlnejsich superbike-ov, na cestovanie to naozaj nie je.

frantisek.lizal
frantisek.lizal napsal 21.11.16 v 19:18

a já zas myslím, že to stroj na cestování celkem vhodný je. 66000km za 11 sezón... ale je fakt, že nemám verzi sport

Krakatau
Krakatau napsal 18.11.16 v 10:01 10b.

Super motorka, fakt najlepší univerzál, aký sa dnes už nevyrába.