Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník zmecha
Vloženo 27.10.2016
Aktualizováno 25.2.2019

..hodná,dostatečně silná moje první velká moto

Kawasaki Zephyr 750: důvod neuveden

První dojmy - ..skvělej posez, pro mě dostačující zátah.. ..jedovatý brzdy,musíme si ještě víc potykat.. ..zatim nic co by semi nelíbilo..

Motorku bych doporučil pro - kdo nemá jasně vybráno kudy chce jezdi a potřebuje univerzální stroj, pro milovníky cestovních endur, pro srdcaře Transalpů a pro každého rozumného motorkáře :)

Doplňky na motorce - krosovej blatník který pujde pryč jen co pořídim originál,
padáky

..moje první velká motorka,
až budu trochu vyježděnej rád se podělím o info,
zatím se seznamujeme, skvěle se na ní sedí,hodná a příjemná mašina..jen těch 200kilo je docela dost ale jde o zvyk ...
doufam že na delší cesty bude odpovídající..
..prostě Honda..
..prostě Honda..jezdí a jezdí fakt spolehlivá mašina, pro menší postavky asi nejni uplně vhodná, stojíte na špičkách na každym semifóru a když došlápnete tak držíte notnou váhu mašiny kvuli balancu.. za jízdy to nejni znát :)
nejezdim rychle takže pro mě vhodná pro každej povrch v terénu se opět trochu negativně projeví váha ale prostě to není kroska, ale cesťák s velkejma teréníma ambicema..
Letos chystáme delší jízdy ze hranice všedních dnů, takže referát o dlouhocestování teprv bude..
see ya..

SERZO
SERZO napsal 25.12.16 v 08:12

Pekná moto... Tiež som o nej uvažoval ale nakoniec vyhral jednobuch Tenere, ktorá bola už dávno môj sen...

3neczak
3neczak napsal 02.11.16 v 14:45 10b.

Co dodat? Každý se musí otočit! Ať slouží. Samozřejmě 10 bodů.

zmecha
zmecha napsal 28.10.16 v 19:13

Děkuju všem za přijetí..
..je to moje první větší moto a byla mi doporučená jako moc hodná a spolehlivá, tak doufam že to spolu zvládnem.

findejs1310
findejs1310 napsal 28.10.16 v 13:53

Alpíček je bomba stroj
Gratuluju

greydog
greydog napsal 28.10.16 v 08:31 10b.