Yamaha X-max 125 (2006)

Vlastník petr06
Vloženo 23.10.2016
Aktualizováno 6.1.2019

Jedinečný skůtr na každodenní ježdění.

První dojmy - Dobrý posez za řídítky,je trochu těžší na manipulaci na místě než jsem byl zvyklý.Velký úložný prostor pod sedlem.Velká kola,spolehlivé brzdy. Perfektní výhled dozadu přes zrcátka.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji do města,ale i na delší výlety(jel jsem Jeseníky asi 100km a v pohodě).Pro ženy bych asi volil nějaký lehčí model ta váha je opravdu znát i já jsem měl párkrát co dělat aby neskončila na boku.

Doplňky na motorce - -nosič+kufr 34l
-nabíjecí konektor v uzamykatelném kaslíku
-variator Mallossi+žlutá kontrastní pružina

V době kdy jsem vybíral skůtr nebylo až tolik možností.
Dal jsem na radu kamaráda,raději ojetého japonce než nového číňana a dobře jsem udělal.Ten můj měl sice pár much a kosmetických vad,ale u ojetiny je třeba s tím počítatJízda je pohodlná i pro vyšší postavy,motor má pěkný zátah do cca 100/kmh,spolehlivé brzdy,obrovský úložný prostor pod sedlem a spotřeba při rozumné jízdě okolo 80-90kmh/cca 2,3-2,5l.Po najetí mojich 10,000 a celkově 28,000 kontrola ventilů a roz.řetězu v Yamaze a vše O.K.
Při kontrolách jsem zatím nenašel žádné nezvyklé opotřebení.Používám ho v sezoně na dojíždění do práce a tankuju až po ujetí 400km a to tam ještě 2-3 litry zbudou.Pro velkou hmotnost ho nedoporučuju ženám i když ta jízda za to stojí.

viskas
viskas napsal 23.10.16 v 17:52 10b.

Paráda 😃