Cagiva Raptor 650 (2007)

Vlastník sparky9101
Vloženo 19.10.2016
Aktualizováno 19.10.2016

Naprosto návyková a nádherná věc.. Ideální první motorka a myslim si, že i nadlouho poslední

Motorka koupena od Son (Krnov) - Naprosto perfektní!

Ducati Monster 750: důvod neuveden

První dojmy - Láska na první pohled, posez a nastartování :-) Bonusem k motorce byla naprosto perfektní dokumentace, účtenky a původ ČR.. Prostě jednorožec :-)

Motorku bych doporučil pro - Pokud chcete jezdit okruhy - kupte si něco jinýho. Jestli chcete jezdit pijánko, stylově a občas si zatáhnout nebo proletět pár zatáček, je tohle ideální mašina.

Doplňky na motorce - Mám k ní boční brašny, a držák s kufrem, zvýšené sedlo. V plánu jsou CNC páčky, padáky, laďáky, vyšší řidítka..

Motorku jsem si vybral podle fotek. Pořád jsem pokukoval po Monsteru, ale po debatě s kovanýma Dukaťákama jsem začal mít pochyby. Pokud nekupujete od známého, tak je s nimi problém. Stočené, předražené a vylítané kusy.. Náhodou jsem narazil tady na fóru na uživatele s Raptorem, shodou oklností na mojí budoucí motorku, což jsem v té době ještě nevěděl. Po přečtení článků a cestopisu z Alp, jsem se o Raptora začal zajímat víc. Projížděl inzeráty a bylo rozhodnuto. Italská motorka s japonským motorem, co víc si přát? Bohužel musím konstatovat, že většina Raptorů na inzerátech s původem z Itálie jsou strašný střepy. Viděl jsem dva a pokaždé to byla katastrofa. Po nevydařené prohlídce jsem našel inzerát s motorkou 20km od nás. Měl sice najeto víc, než všichni ostatní, ale co, zkusili jsme to.. Po 5ti minutách jsem věděl, že budeme odjíždět. Motorka má 34tis. ale stavem je jako nová a s těma dovezenýma hydrama s 20ti tis. km na tacho se nedá vůbec srovnávat. Bonusem mi byl naprosto férový a pečlivý majitel, který ji kupoval jako novou v Čechách a schovával si účtenky i od žárovek, nehledě na pečlivě vyplněnou servisku.

Motorka se hodí spíš na klikaté okresky, má skvělý podvozek. Zvuk dvouválce, když za něj zatáhnete kolem 3000ot/min taky rozhodně neomrzí. Na dálniciích se sice docela trápí, ale není to nic co by nezvládl. Daleko dřív umře jezdec na ruce, protože na naháčích prostě fouká. Kromě jízdy sem se několikrát chytil, jak při přestávce sedím na obrubníku, pokuřuju a koukám na ty nádherný křivky a to prostě ani za 10 let nezestárne. Zajímavé jsou i ohlasy kolemjdoucích (zejména starších ročníků), když na rámu vidí štítek MV Augusta Není to žádný sprinter, ale dá se na ní slušně zatahat. Já si nejvíc úžívám jízdu při 90tce, na okresce, při bublání a prskání z koncovek. Posez je příjemný, i když po 200km mi odumřela ruka a musel sem vyklepávat. Osobně mi nevyhovuje sklon řidítek, budu si dávat vyšší. Ale to je na každém.

Fullgas1
Fullgas1 napsal 24.10.16 v 08:38 9b.

Super motorka, mal som ju tiež a predal som ju len kvôli polohe stupačiek. Som vyšší a dosť som na tom trpel. A je mi za ňou ozaj smutno. Vynikajúca motorka do mesta a na krátke výletíky okolo komína a do zatáčiek. Nech slúži

vlko32
vlko32 napsal 20.10.16 v 18:26 9b.

Krásna mašina! (mám ju tiež ) Super,že si iba druhý majiteľ! A čo tak sa popýtať v skupine Raptor Squad? ps:pridaj fotky s kuframi a ostatnú výbavou...potom dám 10b )

fsmoula
fsmoula napsal 19.10.16 v 12:54 10b.

Hezká Italka