Honda CBR 600F (1996)

Vlastník RM82
Vloženo 18.10.2016
Aktualizováno 18.10.2016

Na ty roky není co vytknout!!!

Motorka koupena od Nezjištěno

První dojmy - Příjemná, hravá motorka. Dostačující výkon jak pro začátečníka tak i zkušený jezdec si pěkně zajezdí.

Motorku bych doporučil pro - Zejména začínajícím jezdcům.

Doplňky na motorce - Standard výbava, jen no-name výfuk nějaké domácí výroby, kdy tento vydává až brutální zvuk.

Tuto motorku jsem si pořídil v době, kdy jsem potřeboval z rodinných důvodu peníze, ale nechtěl jsem se vzdát ježdění. Cena rozhodla v podstatě za vše. Je to již dlouho, co jsem jí měl. Motorka byla příjemně ovladatelná a se svými skoro 100 hp měla na r.v. 1996 dostačující výkon jak na delší cesty tak i na okruh.
Vzhledem k tomu, že motorka měla skoro 17 let, tachometr se zasekl na 50 tis. a skutečné km nebylo možno určit, ale pouze odhadnout, věděl jsem, že bude třeba do motorky něco vrazit. Přes běžnou údržbu jako je olej, brz. kapalina, pneu byly brz. kotouče OK a tak nebyl počáteční servis takový tlak na love. Postupem času ale došlo na krk řízení, brýle a po pár výjezdech jsem byl nucen nechat přetěsnit přední vidle. Při této opravě jsem zjistil, že je nepatrný, okem nezjistitelný problém, kdy vidle byly v minulosti rovnané a tudíž je zde myšlenka??? Ano, asi narazila!! Oprava se lehce prodražila, ale i přes to, mě to neodradilo od dalších cest. Motorka nikam netáhla, kapoty nebyly z vnitřní strany popraskané a co je hlavní rám byl v pohodě.
Závěrem k motorce a tomuto modelu: Příjemná, hravá, dobře ovladatelná motorka, která bude vyhovovat zejména začátečníkům, ale myslím si, že i zkušený jezdec si jí patřičně užije. Další výhodou je v dnešní době cenová dostupnost a její dlouho držící se stejná cena na trhu.

3neczak
3neczak napsal 20.10.16 v 02:46 10b.

Nádherné svezení, každý se musí otočit! Ať slouží! samozřejmě 10 bodů.