Aprilia Tuono 1000R (2003)

Vlastník honzaVTR
Vloženo 17.10.2016
Aktualizováno 18.3.2021

Vloženo: 24.01.2018, Uskutečněno: 24.01.2018, Stav tachometru: 32868 km, Zhlédnuto: 11x

První na řadě byl voltmetr - původně byl zapojený na kabely ke světlům, ale měření nebylo úplně podle mých představ(Byť bylo dostačující, ale jsme puntičkář ), tak jsem provedl zapojení přes relé přímo na baterku a přes pojistku, spínané samozřejmě klíčem.

Další bodem byla montáž Gipra, tu jsem provedl podle návodu, který tu kolega na foru nechal...jen jsem se rozhodnul, že provedu montáž do plastu nad budíky a vzhledem k tomu, že jsem zároveň upravoval voltmetr, tak nebylo co řešit
Není to sice profi řešení, ale poslouží - voltmetr s relátkem jsem zalil kvůli vlhkosti tavnou pistolí do plastu nad budíky a plech, který drží Gipro jsem přilepil 3M páskou a ani se nehne.

• Oprava blinkru

Už když jsem motorku přivezl, tak k levému zadnímu blinkru byl natažený zepředu dodatečný kabel, po jehož odpojení blinkr neblikal. Přišel den bud já, nebo blinkr :-D Ital to opravil způsobem sobě vlastním - někde se

Vloženo: 10.09.2020
    Uskutečněno: 30.08.2020
  • Výměna plynových lanek

Staré už to mělo za sebou, mělo moc velkou vůli. Výměna za origo z bouračky. Hned to jede líp! B-)

Vloženo: 16.07.2020
    Uskutečněno: 16.07.2020
  • Renovace předního světla

Začala se loupat krycí vrstva, nebylo na co čekat. Nejdřív smirek pod vodou 800/1200/2000, poté 2K lak ve dvou vrstvách se tři minutovým odstupem mezi sebou. Výsledek naprosto dostačující. 2K lak jsem zvolil schválně, p

Vloženo: 06.07.2020
    Uskutečněno: 06.07.2020