Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník Teatree
Vloženo 16.10.2016
Aktualizováno 21.6.2017

Krásná, nová, voňavá a hodně vysoká...kozenka moje černá :D

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové)

Suzuki DL 650 V-Strom: Do r.v.2012, třeba 8 let starý Strom s 50000 km na tacho a neznámou minulostí stojí cca polovinu toho nového, nepřišla mně tedy koupě nového jako nevýhodná - Stromky si docela slušně drží cenu.

První dojmy - Je to vážně vysoká koza, navíc pro takového prcka jako já (170cm, 55kg). Jsem úplný začátečník, papíry mám sotva 14 dní a tak mě ta velikost až děsila. V autoškole jsem se učil na Hondě CB750, což je v porovnání se Stromkem trochu nižší, zato těžší mastodont..a čtyřvál. Rozdíl dvou válců byl ze začátku dost znát a zvlášť rozjezdy byly ucukané. Stačí ale trochu citu s plynem a spojkou a vše jede jak po másle.

Motorku bych doporučil pro - Na Stromka je někdy pliváno, že umí od všeho něco, ale v ničem nevyniká..třeba je to pravda, ale můj skill je a bude ještě dlouho takový, že to nedokážu posoudit, proto Stromka doporučím každému, kdo tak jako já na cenduru začíná a na 1000+ ccm nemá ještě zkušenosti, nebo si jednoduše netroufá. I prckům :D

Doplňky na motorce - Snížené sedlo Suzuki, kryt motoru a heftů, centrální stojan, padáky, vše SW-Motech.

18.5.2017
Doplnění o kufry Kappa K-Venture KVE37

Chtěl jsem spolehlivou, pohodlnou motorku, u které nebudu platit ranec za servis. A to by, dle recenzí uživatelů, měl Stromek přesně splňovat. Máme spolu naježděno 600km, zatím tedy do 5000 ot/min, a nemůžu si, kozu jednu vysokou, vynachválit. Prdel nebolí ani na sníženém sedle, záda i ruce si taky nestěžují(165km zatím největší denní nájezd). Do zatáček jde úplně sama, jak se často píše, vodí se jako kolo a je to pravda(ano, jsem "bývalý" pumpičkář). Na motorce mi to nepřijde, ale je prý velmi tichá. A jak si tak spolu ševelíme krajinou, vím to už jistě, tohle JE motorka, kterou jsem si vždycky přál.

context
context napsal 05.06.17 v 21:14 10b.

Pěkný stromek tak ať ti dlouho slouží a dělá jen radost

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 19.05.17 v 23:58 10b.

černá kráska

Samíc
Samíc napsal 07.05.17 v 07:04 10b.

V černý vypadá opravdu dobře

babula
babula napsal 12.03.17 v 21:08 10b.

Moc pěkná

spokTrex
spokTrex napsal 30.11.16 v 16:38 10b.