Aprilia SL 750 Shiver (2012)

Vlastník jarda46
Vloženo 13.10.2016
Aktualizováno 2.11.2016

její barva a vzhled mi padly okamžitě do oka

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1)

Kawasaki ZX-6R Ninja: krásná motorka ale pro spolujezdce apsolutně nepohodlná
Kawasaki Z 750: nebyla žádná která by mi padla do oka

První dojmy - mám ji teprve dva dny, najeto tak 20km, ale i ta chvilka stačila vykouzlit úsměv na obličeji pod helmou, brutální zátah, doufám, že ještě bude počasí ať se můžem více spřátelit

Doplňky na motorce - výfuky akrapovic, padáky

zatím nemám najeto skoro nic, počasí nebylo a v děšti se mi moc nechtělo, ale těch pár km co jsem na ni ujel ve mě vzbudil respekt, po 2 letech na sv je to něco úplně jiného, jiný posaz prostě jiná motorka, jak se zlepší počasí přidám dojmy a lepší fotky, zatím jsem použil fotky než jsem si ji odvezl domů z obchodu . vše

Tak od koupení mám najeto asi 500 km a naprostá spokojenost, při vysokých rychlostech, samozřejmě předpisových, je znát že je to naháč, byl jsem zvyklý schovat se za štít a pohoda, ale tady to chce člověku urvat hlavu. Podvozek super v zatáčkách sedí jak přibitá, brzdy paráda. Na předchozí motorce jsem došáhl na zem v pohodě, ale tady ikdyž je výška papírově stejná mám co dělat, nevadí. Už ať je jaro a krásné počasí, letošní podzim stojí za hov no. Ale v žádném případě ještě nezazimuju

Clint.
Clint. napsal 27.11.16 v 11:33 10b.

Moc hezký stroj

lan
lan napsal 12.11.16 v 08:54 10b.

Parádní moto, ať slouží

Newtoon
Newtoon napsal 20.10.16 v 21:30 10b.

Krásná mašina

Rob187
Rob187 napsal 20.10.16 v 19:28 10b.

Krásná

Bodacat
Bodacat napsal 20.10.16 v 16:08 10b.

Jasná 10 Nalítal jsem se na Shiveru hodně a spokojenost