Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník RaduzR
Vloženo 5.10.2016
Aktualizováno 26.6.2017

CNC páčky lámací + výsuvné

Vloženo: 22.06.2017, Uskutečněno: 22.06.2017, Stav tachometru: 66720 km, Zhlédnuto: 100x

Před časem jsem se mohl svézt na motocyklu, který byl vybaven těmi to páčkami. Možnost nastavení páček přímo na ruku mě velmi oslovila. Pořídil jsem verzi lámacích (při nehodě by nemělo dojít ke zlomení) + výsuvných (dá se měnit délka páčky). Montáž je velmi jednoduchá. Obě páčky jsou upevněny 1 šroubem a jistící matkou ve spodní části. Po povolení jistící matice vyšroubujete šroub (na spojkové páčce je třeba ještě uvolnit lanko spojky a znovu poté seřídit). Celková demontáž a montáž nezabere více jak 20 minut. Páčky jsem vybral v barvě motocyklu.

• Montáž xenonu

V rámci hesla vidět a být viděn jsem na motocykl namontoval xenon místo hlavní žárovky. Světlo přiklopeno aby nedošlo k oslnění. Startéry schovány mezi kapotáže. Doba trvání montáže dle návodu cca 30

Uskutečněno:20.04.2017
    Komentářů:3
  • Montáž LED blinkrů + relé

Po pádu byl jeden blikač zcela zničen. Rozhodl jsem se namontovat novou sadu LED mini blikačů. Montáž zabrala cca 2,5 hodiny. Všude napájeny konektory, použito krycích bužírek. Montáž včetně relé aby

Uskutečněno:08.04.2017
  • Padací protektory

Předchozí majitel na cestě mi prodat motocykl upadl a došlo k poškození jednoho padacího protektoru. Zakoupeny nové kvalitní protektory pro tento model motocyklu. Montáž zcela snadná 2x povolit a utáh

Uskutečněno:08.04.2017