Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník RaduzR
Vloženo 5.10.2016
Aktualizováno 26.6.2017

Vloženo: 20.04.2017, Uskutečněno: 01.04.2017, Stav tachometru: 66505 km, Zhlédnuto: 18x

Výměna rozvodového řetězu + napínáku (napínák měl rezervu, kola nebylo třeba měnit velmi dobrý stav), seřízení ventilové vůle (všechny vůle kromě jednoho sacího byly naprosto dle normy) olej Repsol + filtr Hiflo, vyčištěn KN filtr, aditivum Metabond, montáž nových předních originál kotoučů + desek, výměna svíček Denzo Iridium, kontrola spojky a spojkového koše (koš bude chtít časem nový zatím cca v půlce životnosti), kontrola dobíjení, samozřejmě všechny těsnění při demontáži byly nahrazeny novými. Pečlivé očištění a kontrola stavu řetězové sady + promazání. Oprava prasklého karteru formou zavaření. Bohužel se zcela nedaří zabránit malému uniku oleje. Hledám tedy nový motor z nepoškozeným kartrem.

• Výměna rukojetí

Bohužel originální rukojeti již neplnili svůj účel a to hlavně rukojeť plynu která se protáčela. Koupil jsem gelové z nápisem CBR. Montáž jednoduchá zvládne každý. Staré stačí naříznout a demontovat. Nové trošku namazat

Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 03.06.2018
  • Sezona 2018 - kompletní GO

Bohužel minulou sezonu jsem díky času nenajel nic. Navíc problém úniku oleje z prasklého karteru se zvětšoval. Při kompletní rozborce motoru bylo zjištěno velké poškození stěn válců a pístů. Navíc zavaření karteru nebylo

Typ: Oprava
    Vloženo: 29.06.2018
    Uskutečněno: 01.05.2018
  • CNC páčky lámací + výsuvné

Před časem jsem se mohl svézt na motocyklu, který byl vybaven těmi to páčkami. Možnost nastavení páček přímo na ruku mě velmi oslovila. Pořídil jsem verzi lámacích (při nehodě by nemělo dojít ke zlomení) + výsuvných (dá

Vloženo: 22.06.2017
    Uskutečněno: 22.06.2017