Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník RaduzR
Vloženo 5.10.2016
Aktualizováno 26.6.2017

Příprava na sezonu 2017

Vloženo: 20.04.2017, Uskutečněno: 01.04.2017, Stav tachometru: 66505 km, Zhlédnuto: 50x

Výměna rozvodového řetězu + napínáku (napínák měl rezervu, kola nebylo třeba měnit velmi dobrý stav), seřízení ventilové vůle (všechny vůle kromě jednoho sacího byly naprosto dle normy) olej Repsol + filtr Hiflo, vyčištěn KN filtr, aditivum Metabond, montáž nových předních originál kotoučů + desek, výměna svíček Denzo Iridium, kontrola spojky a spojkového koše (koš bude chtít časem nový zatím cca v půlce životnosti), kontrola dobíjení, samozřejmě všechny těsnění při demontáži byly nahrazeny novými. Pečlivé očištění a kontrola stavu řetězové sady + promazání. Oprava prasklého karteru formou zavaření. Bohužel se zcela nedaří zabránit malému uniku oleje. Hledám tedy nový motor z nepoškozeným kartrem.

• CNC páčky lámací + výsuvné

Před časem jsem se mohl svézt na motocyklu, který byl vybaven těmi to páčkami. Možnost nastavení páček přímo na ruku mě velmi oslovila. Pořídil jsem verzi lámacích (při nehodě by nemělo dojít ke zlome

Vloženo:22.06.2017
    Uskutečněno:22.06.2017
    Tachometr:66720km
  • Montáž xenonu

V rámci hesla vidět a být viděn jsem na motocykl namontoval xenon místo hlavní žárovky. Světlo přiklopeno aby nedošlo k oslnění. Startéry schovány mezi kapotáže. Doba trvání montáže dle návodu cca 30

Vloženo:20.04.2017
    Uskutečněno:20.04.2017
    Tachometr:66505km
    Komentářů:3
  • Montáž LED blinkrů + relé

Po pádu byl jeden blikač zcela zničen. Rozhodl jsem se namontovat novou sadu LED mini blikačů. Montáž zabrala cca 2,5 hodiny. Všude napájeny konektory, použito krycích bužírek. Montáž včetně relé aby

Vloženo:20.04.2017
    Uskutečněno:08.04.2017