Suzuki VZ 800 Marauder (1997)

Vlastník Ruslan
Vloženo 4.10.2016
Aktualizováno 13.12.2018

Nový přírůstek do rodiny jménem Mazel

Motorka koupena od XXX

Suzuki M 800 Intruder: nelibil se mi projev motoru(střikačka) a klasika je klasika

První dojmy - Je to první dvouválec co vlastním,skvělý zátah,dobře se na ní sedí,opticky těžká,po rozjezdu padla do ruky

Motorku bych doporučil pro - Pro toho kdo skončil překonávat rychlostní limity a především pro mě který už na to nemá jak fyzicky tak i zdravotně

Doplňky na motorce - Jiné řidítka(širší) opěrka,kufry,padáky a hodiny

takže neděle 25.9. 17"hodin volá mi majitel Maraudra že přístupuje na mojí nabídku a kdy bych chtěl přijet,říkám hned,v 17"30 odjíždím s bratrem a ženou směr Luhačovice,po setkání s majitelem následovala přehlídka Maroše,stál tam uprostřed dílny a úplně opuštěný a bylo vidět že i dlouho nejezdil,slovo dalo slovo a že Maroše pro jedem,nepodařilo se na poprvé nastartovat,druhý pokus vyšel,krásný klidný chod motoru,žádné chrastění,motor si krásně bublal,majitel preferoval servis Suzuki (servisní knížka k to mu,plus TUV přestavba a nějaký Dekret,vůbec nevím co to je)takže další plus proč nekoupit,následovala malá projížďka,kopnu jedna po otočím heftem a maroš zabral až se mi prdel zabořila do sedla,zjišťují zátah odspoda,kopnu dvě a opět zátah,kopnu tři,čtyři,pět k...a to furt tahá,vracím se zpět,moje první slovo BERU,v týdnu dořešíme formality,v 20"00 hod.odjíždím i s batůžkem domu 80 km po tmě,cesta domů velmi opatrná a s velkým respektem,byl jsem trochu na měkko s toho krouťáku,zabere na každou rychlost.Příjezd domů 21"30hod. totalně promrzlí,stojíme doma u krbu a říkáme si. Stálo to za to!!Super jízda!!Ve středu 28.9. jsme jeli do Luhačovic znovu dořešit formality a kdy uděláme přepis,cesta tam styl kochání krajinou 60-80 km/h a cesta zpět svižná jízda 110-140 km/h ani při jedné cestě žádný pocit únavy nebo že by něco bolelo(prdel,ruce,nohy) vůbec nic.k dnešnímu dni najeto necelých 500 km,sečteno a potrženo : vybrali jsme dobře,bude to dobrý společník na krátké i dlouhé cesty po naší republice,menší upozornění pro budoucí majitel marošu při podřazování používejte brzdu má to tendenci blokovat zadní kolo,přední brzda je slabší ale ubrzdí,zadní brzda brzdí ale je třeba více zabrat.Posed jak pro mě tak i pro ženu parádní.Teď mě čeká akorad údržba maraudra: olej,filtry,brzdovka,svíčky i když je vše měněno ale jistota je jistota,důvěřuj prověřuj a věř sám sobě...

JANOVAK
JANOVAK napsal 17.10.16 v 15:58 10b.

Patrik80
Patrik80 napsal 11.10.16 v 10:17 10b.

10b

Niccoff
Niccoff napsal 09.10.16 v 18:36 10b.

Moc pěknej. Přeji pohodu na cestách

Bobeš55
Bobeš55 napsal 09.10.16 v 00:19 10b.

Je to dobrej stroj, přesně jak píšeš. Mám ho taky i s těma samýma brašnama a taky modrej.
Takže za desítku a přeju hodně šťastných KM.

panLeos
panLeos napsal 08.10.16 v 11:27 10b.