Honda VFR 800 (2000)

Vlastník kill1
Vloženo 4.10.2016
Aktualizováno 6.5.2019

Zpět k VFR. Po předchozí Hondě CB1000R určitě pohodlnější. Zátah je sice od spodních otáček menší, ale cestování nad 120km/hod. je o dost příjemnější.

První dojmy - Přejít z kapoty na naháče Mě nějak po čase nenadchlo. Asi jsem byl moc rozhýčkaný z pohodlí z předchozího VFR. :-) Tak jsem se k němu vrátil zpět.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele

Doplňky na motorce - Moto jsem koupil v originál stavu a lehce jsem si ji upravil. Zadní čiré led světlo a sklíčka u předních blinkrů, ledkové žárovky v předních blinkrech, rukojeti (M-style), leštěné límce, střed zadního kola a svody, zatmavené plexi (MRA), Modré žárovky, polep víčka nádrže a brýlí.

A udělal jsem dobře, protože tahle moto Mě přijde daleko praktičtější a pohodlnější i na delších cestách.

kill1
kill1 napsal 26.04.18 v 17:32

To chce zkusit a uvidíš. Cbčko je taková hračka. Lehce ovladatelná a do zatáček jde úplně sama, jenže to už není motorka na víkendový výlet s báglama

Gahan37
Gahan37 napsal 26.04.18 v 11:05

Já bych rád po 7 letech přešel z VFR na právě cb1000r...jsi mě i trochu vyděsil že přemýšlím špatným směrem

Sete
Sete napsal 12.02.18 v 08:12 10b.

Dle popisu jsem se trochu bál cirkusu, pak jsem mrknul na fotky a povedlo se, fakt pěkný

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 26.01.18 v 16:25 1b.

Perfektní fotky...

Seri34
Seri34 napsal 20.12.17 v 15:16 10b.

modrá + strieborná = 10b