BMW R 1150 RT (2001)

Vlastník larrymullen
Vloženo 2.10.2016
Aktualizováno 2.10.2016

Perfektní cesťáček,srdcovka kterou jsem vždycky chtěl

První dojmy - Respekt z váhy ale nakonec zbytečný, do ruky padla už jen pohledem :-) Musím si zvyknout na dvouválec a klasické zvuky od řazení a kardanu

Po 600 Banditu se kterým jsem strávil 4 roky jsem chtěl něco silnějšího a hlavně cestovnějšího,něco,kde tolik nebolí prdel a hlavně ve vyšší rychlosti tolik nefouká.Měl jsem vybráno mezi Hondou CBF1000 a BMW R1150RT.
Honda mi přišla příliš "obyč" a RT zase moooc těžké.Jelikož jsem vystřídal asi 5 vozů BMW a vždy jsem byl spokojený,měl jsem větší zálusk na RT.Jelikož jsem na RT nikdy nejel ani neseděl,chtěl jsem si to hned vyzkoušet...Na pohled obrovský respekt z váhy až jsem si řikal že tohle asi fakt nee,nicméně jsem si na ní sednul a bylo naprosto jasno!!Nic jiného nechci,perfektní posez,váha naprosto "v klidu".Po projížďce jsem se k prodejci vrátil s hubou od ucha k uchu ,prostě jí musim mít a taky že joo.
Perfektní cesťák do skoro každého počasí,perfektní zátah už od spodu,vyhřívané hefty,ukazatel rychlosti atd.v základu hoodně potěší.
Není co dodat,je prostě skvělá,už se těším na dlouhé trasy po Evropě s mojí drahou polovičkou

milosh66
milosh66 napsal 21.01.18 v 11:58

Mohu jen souhlasit ,ať slouží k plné spokojenosti . Navíc "modrá je dobrá"

petcal
petcal napsal 09.10.16 v 18:58 10b.

Mame doma rok 2003. Luxusni a spolehlivy cestovni moto s nesmrtelnym motorem

larrymullen
larrymullen napsal 04.10.16 v 15:23

Děkuji

pelito
pelito napsal 03.10.16 v 21:08 10b.

krása

wsbk
wsbk napsal 03.10.16 v 17:05 10b.