Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník ryba24
Vloženo 1.10.2016
Aktualizováno 1.10.2016

Když jsem ji uviděl na prodejně hned jsem věděl, že ji chci - byla prostě krásná. Ta červeno černo šedá kombinace mi hned padla do oka. Taky měla pěkný štítek a zadní led blinkry.

Motorka koupena od FIRMA:H3 Moto (Paskov)

Suzuki SV 650: GSR vyhrála protože byla za super cenu - předváděčka najeto 3500 km

První dojmy - Domluvil jsem si zkušební jízdu a pomalu s respektem (předtím jen YBR125) jsem se projel. První, čeho jsem si všiml byla její stabilita, takový pocit (jistě falešný), že z ní snad ani nejde spadnout. Pohodlný posez, pěkný zvuk, sory dvouhrnkáři, mě utvrdily v rozhodnutí si jí koupit.

Motorku bych doporučil pro - GSR je svou univerzálností vhodná pro široké spektrum jezdců. Sedlo je nízko, takže i pro holky, s trochou respektu je i pro začátečníka a když jí vytočí tak i sportovec bude spokojen.

Doplňky na motorce - Štítek, kryt pod motorem Lightech a led blinkry Lightech byly na motce už při koupi, doplnil jsem nosič a kufr.

Motorka mi padla do ruky okamžitě. Vodila se jak kolo, v nižších otáčkách byla hodná, dalo se jezdit v pohodě po městě, byla obratná velmi dobře ovladatelná. Časem jsem se tedy osmělil a trošičku ji vytočil, tak od 7 tisíc se rozpoutalo peklo, teda to se mi zdálo, protože na ybru jsem valil max 100. Ale nad těch sedm tisíc otáček fakt tahala perfektně. Maximálka - tak 200 , 210. Při těch vyšších rychlostech vibrují zrcátka, taky je v nich trochu špatný výhled přes ramena - a to nejsem žádná vazba, ale kdo by se díval do zrcátek, že... Při delších výletech jsem zjistil, že sedlo ač je poměrně pohodlné trochu tlačí. ale nic strašného. Na výletech jsem absolvoval tak 350 km denně a v pohodě. Spolujezdec má k dispozici madlo, doplnil jsem kufr s opěrkou pro větší pohodlí, většinou jsem ale jezdil sám. Pod sedlem je malý úložný prostor tak na lékárničku, vestu. Spotřeba se pohybovala od 4,5 l při pohodové jízdě, až po 9 když se za to tahá. Brzdy fungují perfektně, stačí jeden prst. Podvozek je velmi stabilní i při sportovnější jízdě.
Suzuki GSR600 je všestranná výborná ve městě a na okreskách, dobře použitelná i na delší výlety. Akorát na dálnici dost fouká ale trochu pomáhá větrný štítek.

ras62
ras62 napsal 02.10.16 v 20:54 10b.

hezká, ostrá motka, tak jenom KOLAMA DOLŮ!!!