Suzuki VS 800 Intruder (1995)

Vlastník Talentus
Vloženo 1.10.2016
Aktualizováno 1.10.2016

Design co se mi jen tak neokouká, pohodlná pro mě s dostatečným výkonem a super zvukem i v základu. Jestli je na ní nějaká chyba, tak bude mezi řidítky a stupačkama :o)

První dojmy - První dojem prostě super. Nastartoval jsem, z toho zvuku mi přeběhl mráz po zádech, hrcnul na sedlo, řekl si "to ses asi posral, jak s tím chceš vůbec odjet", klepající rukou jsem zmáčknul spojku, nacpal tam jedničku a krokem se rozjel. Než jsem dojel od garage ke křižovatce, tak jsem se culil jak malej fakan co dostal prvně v životě lízátko :o)

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí a kdo se na něj odváží sednout :o)

Doplňky na motorce - Na motorce jsou předkopy, jinak bych tam ty svoje haxny asi nenarovnal :o).

Nemám moc s čím porovnávat, když nepočítám autoškolu, tak jsem jel naposledy v 17ti na Simsonu a párkrát na brašulově BMW a to je opravdu jiná třída, ale super svezení. Jinak se mi jezdí fajn, trpím na začátečnické neduhy, mám "kochací" tendence, tak věčně čumím a nejedu, zatáčky projíždím krokem, ale to není problém motorky :o). Jen si musím zvyknout na velké přední kolo s galuskou, párkrát jsem jel po vyfrézované silnici a fakt hnusnej pocit.

Jinak se mi podařilo přeží a užít akci Cenduro, byl jsem za exota, ale akce super a mašina to taky zvládla i když ji každopádně víc sedí kvalitní asfalt než samá záplata a prašná cesta :o)

Sphinx.
Sphinx. napsal 29.10.16 v 22:47 10b.

krásná strojovna, hodně šťastných km, 10b.

SonyLee
SonyLee napsal 08.10.16 v 19:03 10b.

Parádní "Vetřelec" kupu společnýho štěstí a spousty pohodovejch kiláků se šťastnými návraty přeju

3neczak
3neczak napsal 05.10.16 v 03:33 10b.

Každý se musí otočit. Moc krásná, samozřejmě 10b.

žižala.
žižala. napsal 02.10.16 v 12:53 10b.

Supr strojovna.

magoss
magoss napsal 01.10.16 v 21:42 10b.

at ti dela jen radost a uz ted se tesim na dalsi skvelej vejlet stebou