renocar_unor

Yuki TR 125 (2012)

Vlastník EL_CASHED
Vloženo 26.9.2016
Aktualizováno 26.9.2016

Enduro dělané přímo pro moje potřeby

Yuki GY4 125 ST/SM: důvod neuveden

První dojmy - Při první jízdě se mi zdála moc velká, jsem hold malej no :D Parádní posed na ní Dobře drží do zatáček

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil hlavně studentům, kteří krom toho že jezdí do školy, si i rádi zablbnou někde na polňačce atd.

Po zkušenostech s bývalou Yuki 125 Sport jsem uvažoval, že chci něco co snese i terén a nakonec jsem objevil tohle endurko za dobré peníze, tak jsem hnedka bral.
Prodejce byl úplně v pohodě týpek, pokecali jsme, dal mi od toho faktury se všema novýma věcma, náhradní polepy a sedlo. Jel jsem na ni domů přes 250 kilometrů.

Motor na ni je skoro nový, táhne o hodně líp než předchozí Sportka, jen trošku skřípe spojka, ale chystám se na ni podívat, popř. vyměnit.
Brzdy jsou taky v pořádku, jen teda přední chtěla vyměnit kapalinu, to bylo hotovo ještě ten den. Celkem hodně mě překvapil zadní buben. Brzdí úplně nádherně, trošku se polechtá a mašina jde do smyku.
Jakou má spotřebu nedokážu přesně odhadnout, ale hned po koupi jsem natankoval plnou, jel až domů a cca 30 kilometrů před bydlištěm jsem zapínal rezervu a na dálnici držek skoro pořád plnej plyn. Takže spotřeba je malá, zdá se, že i menší než na Sportce.
Celkem horší stav mají plasty, ale to je asi úplně na všech Yukinách. Těch pár ulomených zobáčků a úchytů jsem nějak "zbaslil" a plasty jsou oka.

Už teďka vím, že na ni budu dokupovat lepší gripy, blastery, kratší páčky (možná je trošku seříznu, uvidím),led blinkry do zadu a širší zadní kolo.

EL_CASHED
EL_CASHED napsal 30.03.20 v 15:17

mají na: autom.cz

materrr
materrr napsal 26.03.20 v 11:32 10b.

Zdarec prosimte kde si sehnal opravnou sadu kdyzs pretesnoval predni tlumice na yuki tr diky

Asso2
Asso2 napsal 08.09.19 v 21:23 10b.