Suzuki GSX-R 750 (1996)

Vlastník iggy
Vloženo 23.9.2016
Aktualizováno 10.5.2018

Chtěl jsem pravý superbike z 90. let ( karburátory atd. ) v originálním nezpraseném stavu.

Honda CBR 900RR Fireblade: žádná slušná nikde v dohledu nebyla

První dojmy - Je to pořádný kus motorky v porovnání s dnešními motorkami. Sehnat zachovalý kus je téměř nadlidský úkol a chce to trpělivost než se někde vyskytne. Já jsem číhal cca 6 měsíců. Po koupi přišla na řadu kompletní rozborka - vše zkontrolovat, vyčistil , téměř veškeré spotřební věci vyměnit , poškozené věci vyhodit a shánět nepoškozené , kompletní GO brzd , podvozku a karburátorů.

Motorku bych doporučil pro - pro někoho kdo má rád motorky z 90 let , pro sběratele , pro někoho kdo zachraňuje stroje v původním stavu

Doplňky na motorce - laděný výfuk , kouřové plexi MRA , pancéřové brzdové hadičky

Tato celková anabáze cenu motorky oproti nákupu téměř zdvojnásobila , ale s tím jsem už při nákupu počítal a rozhodně toho nelituji, protože stroje v takovémto stavu je radost na cestě potkat .
A jak to jezdí ? - no tak jak má , téměř 130 koní je rozhodně dostatečný výkon s celkem silným spodkem otáček , podvozek ve správné kondici je překvapivě na 20 let starou motorku velice funkční a však na rozbitých cestách příliš tvrdý, ale to není chyba motorky. Posed je celkem v pohodě, akorát stupačky jsou o něco výše . Brzdy po kompletní opravě a po instalaci pancéřáků brzdí celkem slušně, ale musí se použít minimálně dva prsty ( radiální Bremba to nejsou ).

písař
písař napsal 03.06.19 v 22:51 10b.

Dávám ji 10b.,ikdyž je neaktivni a asi už ji nemáš? ...Jsem starší rok výroby,tak jsou to moje dávno vysnívané stroje,i ještě starší A Sůza byla vždycky moje srdcovka

bruttopyr
bruttopyr napsal 31.03.18 v 19:11 10b.

Krásný stav, hlavně s tím někde neflákni...

Normik
Normik napsal 08.02.18 v 12:47 10b.

Úplně nejvíc moc pěkná motorka. Na motovýstavě (1996) jsem na ní sobecky proseděl polovinu výstavní doby.

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 06.12.16 v 22:48 10b.

Ta ja nadherna moc, taky jednou koupim doufam neco starsiho

ducatistax
ducatistax napsal 06.12.16 v 22:13 10b.

Úžasný srad, trochu závidím...