Buell XB12S Lightning (2016)

Vlastník Amík
Vloženo 21.9.2016
Aktualizováno 17.10.2018

Nový přírůstek - vzkříšení ND Sestaveno z dvanáct let křečkovaných ND - co kdyby a ono za 12 let nic.

První dojmy - Šlape jak má, jiná jízdní pozice díky řídítkám z Firebolta.

Regály byly plné ND , koupený náhradní motor z dvanáctky byl 12 let rozdělán, troška nudy, málo místa, tak jsem se vrhl konečně na stavebnici pro dospělé. Světlo jsem chtěl dát pořádné, neokoukané (vidět a být viděn) - KTM RC8, zadek zkrátil (made in Martin "Marnej" - díky), rám a díly hodil do komaxitu, pár doplňků... Pak postupně šetrně připravoval motor na šok, že musí vstávat a makat. Pochopil to rychle. Výsledek je plně 100 % funkční.

Amík
Amík napsal 22.11.19 v 19:59

Rád bych se, Forty, mrknul na nějakou z tvých prací, ale nikde jsem nic nenašel, tak není bohužel co hodnotit. Musím uznat, že to chce mít koule jezdit (jako pozér) na sériovce a negativně hodnotit úpravy druhých. Jen na vysvětlenou, to světlo muselo být tak předsunuté dopředu, protože rozsah pružení předních vidlic nedovoloval světlo umístit blíž, protože by blatník narážel do spodní části světla. Výběr světla z KTM RC byla špatná volba, spokojený jsem fakt nebyl, došlo na výměnu za jiné. Ostatní je originál, ale to ty, jako znalec, přece poznáš. Nechápu, co vede rozumově člověka, který nemá nic společného s US motorkama, tyto hodnotit. Nejspíš nuda...

Forty
Forty napsal 22.11.19 v 18:17 1b.

Takhle zprznit Bullika to chce "koule". Za me minus 20 bodu, ale to nejde, takze jeden

Amík
Amík napsal 28.09.16 v 17:47

Díky za komentáře.

Toman87
Toman87 napsal 28.09.16 v 12:24 10b.

parádní práce

O.N.E.
O.N.E. napsal 24.09.16 v 19:28

Super Taky letos jezdím buell xb 12 sice X ale i tak naprosto super strojovna co má koule