Aprilia Pegaso 650 (2000)

Vlastník MiraPejchal
Vloženo 6.9.2016
Aktualizováno 6.9.2016

První "pořádná" motorka po 125 enduru Honda xlr

Suzuki XF 650 Freewind: Jen proto ze jsem zrovna narazil na Pegaso co ma v TP 35 kW
Kawasaki KLE 500: Maska se mi moc nelíbila
Kawasaki KLR 650: Chtěl jsem něco víc na silnici

První dojmy - Tak jelikož jsem do te doby jezdil na 125 tak jsem byl unešenej :D

Motorku bych doporučil pro - do začátku je myslím vyhovující takže ti co nemaj papíry až od 21 si s ní vystačí

Hledal jsem něco levnějšího do začátku co by bylo do 35 kW a slyšel jsem že rotaxy jsou celkem držáky, tak jsem do toho šel. Bohužel co jsem neslyšel je že volnoběžka není nesmrtelná :D ... A tak jsem si listopad 2014 jeste celkem projezdil a na jaře jsem zjistil že s původní baterkou s jakou mi to bylo prodáno už to tak hezky startovat nebude, no a když už jsem chtěl startovat bez chrastění tak jsem se pustil i do volnoběžky...
Cena za celou original nepripadala v úvahu kdyz stála téměř polovinu hodnoty cele motorky tak jsem vyměnil jen segmenty v kleci volnoběžky, bohuzel jsem po výměně stejne startoval s obtížema a po cca 50 km začala střílet do sání a výfuku a nepřišel jsem na to čím to je... Nechal jsem ji v kůlně s propadlou technickou až do letoška (2016 )... Zkusím ji konečně s čistou hlavou dát dokupy a už ji nikomu neprodám , protože i přesto že jsou s ní takový potíže tak podle mě pro mě lepší motorka není a nějak mi přirostla k srdci :D

MiraPejchal
MiraPejchal napsal 20.10.16 v 19:32

Už je zazimovaná, technickou nechám až na jaro :)

hruso25
hruso25 napsal 20.10.16 v 19:11 10b.

Ak máš nové fotky , tak davaj sem nech sa pokocháme.

MiraPejchal
MiraPejchal napsal 17.09.16 v 09:11

Tak už šlape jak hodinky, ještě dát čidlo světla na zadní brzdu a hurá na technickou a pro značky, jen nevim jestli se to na podzim vyplatí :/

Pepa66
Pepa66 napsal 17.09.16 v 09:00 10b.

Ahoj kolego ať slouží i nadále je to pjekná Italka,doufám že dorazíš 30.9.2016 do Šimanova na Pegaso sraz . Hodně pohodovích kilometrů přeju čau Pepa 66

greydog
greydog napsal 07.09.16 v 10:00 9b.