Yamaha YZF-R6 (2000)

Vlastník Mitalocz
Vloženo 6.9.2016
Aktualizováno 22.10.2019

Moje první pořádná mašina :) po MZtě takovej přeskok a připrava na litr

Kawasaki ZXR 750: Prodejce se moc nehrnul k prodeji

První dojmy - Jel jsem už na několika motorkách od MZty po Hayabusu...potřeboval jsem něco mezi než skočím na litr...r6ka chce točit a točit...což se mi líbí ale rád bych živej i spodek ale zvyknu si..

Doplňky na motorce - blinkry, laďák Dominator GP2

Chtěl jsem už nějakou mašinu...měl jsem se sousedem sjednanou kawu ZXR 750 ale byla bez STK a 3roky nejela...říkal že ji dá do kupy a prodá...po 2 měsících jsem se u něj stavoval a na motorku ani nesáhl...tak jsem najel na inzerát a hledal...našel jsem tuhle...pán ji tam 3.9. dal a já ho o ni 4.9. připravil...dal i slevičku 2500,-Kč což se vždycky hodí...aspoň je na přepis a ostatní věci okolo...zatím jsem se svezl okolo vesnice u nás a motorka se mi líbí...jelikož přes týden nejsem doma...budeme s mášou na sebe mít jen víkendy.

aktualizace 22.4.2017
tak motorka přes zimu prošla pár změnami a velkým servisem...byli měněné všechny kapaliny včetně podvozku, přetěsnění motoru, ultrazvukové čištění karbce + seřízení,nové svíce, a pár pičovinek co byli od minulého majitele v nepořádku dále dostala nový zadní blikače protože ty co tam byli moc nesvítily a ve dne nebylo vidět že blikám no a hlavně přišel ještě laděný lauf Dominatror GP2 se kterým ta motorka dostala úplně jinej šmrnc a taky zvuk...už jsem byl zahájit motorkářskou sezónu v Poděbradech, dále na výstavě v Letňanech a ještě se jezdilo tady u nás ty cestičky co mám najetý...jinak už mám ujeto cca 2000km na tomhle stroji což je furt málo ale to se podá

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 09:59 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!