Suzuki SV 1000 (2006)

Vlastník miki83
Vloženo 29.8.2016
Aktualizováno 10.3.2018

Co říct? Snad jen to že mě tahle motorka chytla. Dvouválec který má koule.

Aprilia Tuono 1000R: Nesedla mi jako SV a cena je taky někde jinde. SV mi příjde pohodlnější. Aspoň pro mě.

První dojmy - První dojmy jsou super. Zatím nemám žádný výhrady. Jede jak urvaná, zvuk... k tomu není co dodat, s ladáky ještě lepší. Pohodlí při jízdě docela ujde.

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilejší jezdce, rozhodně ne pro začátečníky. A pro lidi co mají rádi trochu adrenalinu.

Doplňky na motorce - Ladáky Quill, zrcátka, CNC páčky, krátký držák SPZ, mini blikny.

Chtěl jsem po šestce něco většího a zvažoval jsem Tuono. Po pár svezeních jsem se rozhodl pro SV. Tuono mi moc nesedlo. Zato SV sedlo dokonale. Zatím nemám co bych dodal, mám najeto pár set km. Tak už mám skoro 2 500 km a musím říct, že jsem se trefil. Tohle šídlo mi doma chvilku zůstane. Jsem z něj fakt nadšenej. Svižná jízda, v pohodě. Sport, v pohodě. Kochačka, míň ale přeci jen v pohodě. Výkon a krouťák super. Povedená střela. Jsem rád, že jsem SV vybral. Tak přibylo pár doplňků a nyní jsem spokojenej. S páčkama a novým držákem spz dostala nový vzhled. Proběhla kontrola a seřízení ventilů, rozvodů, spojky výměna oleje. Vše ok takže jsem spokojenej. Teď je vše jak má být. Přidávám pár fotek po úpravě. Tak konečně, sehnal jsem origo klín pod motor nechal polejt a je tam. Konečně se přiblížila tomu jak chci aby vypadala. Ten klín dělá velký rozdíl. Bez něj je to jako když tam něco chybí...
...Nastal čas. SV je motorka na kterou budu rád vzpomínat, přeji novému majiteli spoustu dobrých zážitků.

Delta
Delta napsal 07.02.17 v 16:35 10b.

speedymratin
speedymratin napsal 03.01.17 v 19:48 10b.

Martin_SV
Martin_SV napsal 16.09.16 v 20:43 10b.

K tomu není co dodat

Dawe323
Dawe323 napsal 16.09.16 v 19:53 10b.

Krasny eSVo. To by me taky bavilo

něma_ntv
něma_ntv napsal 05.09.16 v 11:57 10b.

moc pěkný SV, tak ať dobře slouží