Honda XL 125V Varadero (2001)

Vlastník Michaelgelo
Vloženo 28.8.2016
Aktualizováno 27.3.2019

Ještě na ní bude práce, ale je to dárek pro syna a mám dva měsíce čas.
Po třech víkendech jsem vše po koupi dokončil a vypadá skvěle.

Motorka koupena od bazar - Mladej kluk a pouze uživatel, tak podle toho ta motorka vypadala.

Honda XL 125: důvod neuveden
Yamaha YBR 125: Moc malá

První dojmy - Koupil jsem ji a hned na ní jel domů 120km, měla hodně špatnou řetězovku přeskakovalo to a ohnuté řídítka, tak to bylo trochu o hubu. Ale co by člověk čekal od mladého kluka co ani neví kolik to má oleje atd...

Motorku bych doporučil pro - Pro kluka větší postavy nebo robustnější je to ideální poměr váhy a výkonu. Perfektně drží stupu a je velice pohodlná. Mám ji pro syna 16let.

Doplňky na motorce - Koupen kufr 22l.

Je to jedna z nejlepších 125ccm a ten zvuk motoru, není na dvouválec.
Skvěle drží na silnici, terén jsem zatím nezkoušel. Po kompletní prohlídce a mirných oprav od provozu a výměně všech filtrů a oleje jede opravdu pěkně.
Přední brzda je dobrá a na zadní si zvykám nějak to nechce brzdit dle mých představ.
Než mladej udělal řidičák měl jsem čas jezdit a tak po 500km mohu říct jen, že je škoda že toto nebylo když mi byloé 16.
Motorku jsem nechal pro syna a já si budu vybírat něco silnějšího.

Syn je z motorky uchvácený a stále někde jezdí, nejdřív držkoval na velikost a váhu a na typ(stále chtěl silničku), ale teď si ji nemůže vynachválit.

Po dvou letech jsem zase na ní usedl a po servisu je to opravdu skvělá motorka pro 16leté. Pěkně jde do zatáček a drží stopu. Škoda, že mladší syn nemá zájem o motorku jinak bych si ji asi nechal a počkal ještě rok než bude mít 16.