Aprilia ETV 1000 Caponord (2002)

Vlastník Marty--Mortimer
Vloženo 26.8.2016
Aktualizováno 12.2.2022

Aprilia Caponord ETV 1000 modrá prej dobrá dvě kola,motor,plégo,řetěz vejfucky

První dojmy - Jaké byly první dojmy z jízdy co se vám líbí a co naopak ne? Padla motorka hned do ruky? No asi bych jí jinak nekupoval,krasavice radost pohledět,na poli zdatná je,na silnici pojede.A jestli bude moc chlastat tak jí vyměním :-D Bané,to já jenom straším :-D

Prosím popište zkušenosti s vaší motorkou, napište klady a zápory, zkuste se rozepsat a sdělit nejvíce svých dojmů ostatním motorkářům. Tento text budete moci kdykoliv doplňovat při editaci registrace motorky.
Jen co se svezu ,tak sem něco namastím, si myslím,že raději jezdím než sedim u klávesnice a potím tu moudra ...Po najetí cca 3000km jsem z motorky uplně v prdeli,dokonalost sama,co se týče podvozku,pohodlí,přes brzdy a ten motor...nejde popsat,na takovou slast nikdo ještě nevymyslel slova PROČ jste mi někdo neřekl dříve,že něco takového existuje. Jdu do garáže,mám zase plnou...

Křesťan
Křesťan napsal 08.04.21 v 10:30 10b.

Takovej požírač km

findejs1310
findejs1310 napsal 17.01.21 v 11:22 10b.

Pořád slast?

ludom
ludom napsal 06.03.17 v 09:52

Tož vitaj.
Myslím, že budeš spokojný, tak ako väčšina.

Raduna_50
Raduna_50 napsal 01.09.16 v 15:02 10b.

žádný moudro= je to pěkný a ať ti to jezdí . za mě 10

Jardas444
Jardas444 napsal 28.08.16 v 17:15 10b.

Vítej v klubu .Tuhle motorku nikomu nevnucuji protože si hodně lidí myslí,že stojí za ho...,protože je to Italka ale každá motorka má své mouchy.Já jsem naprosto spokojen.Teď je to rok co jí mám a mám nalítáno 21500 km. a naprosto v pohodě.Takže držím palce,ať jsi také s touhle krasavicí spokojen