Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 01.07.2017, Uskutečněno: 01.07.2017, Zhlédnuto: 23x, Firma: FIRMA:M-Style (Praha 9-Vysočany)

V priebehu týždňa som objednal nové širšie hliníkové riaditká od českej firmy m-style a keď už tak som rovno prihodil do košíka aj cnc gripy. Cca týždeň a pol predtým som cez ebay objednal krátke páčky a k novej matnej čiernej sa mi najviac hodila farba Titanium grey takže k tomu som prispôsobil aj objednávku riaditiek a gripov a objednal som titanová šedá. Včera prišli a tak sa dnes montovalo. Problém nastal len jediný a to, že obe elektronické "škatuľky" (smerovky, chcípák atď - veď viete) majú od spodu také kolíky, ktoré zapadajú do dierky v riaditkách a vlastne uzamykajú ich polohu. Ono to vlastne ani nebol problém, len som to musel nechať rozrobené pred panelákom, naznačiť si dierky a ísť to domov vyvŕtať. Trochu problém bol aj so zhodením starých gripov zo starých riaditok a nahodenie nových na nové. Na starých to bolo prilepené od vyroby a na nových je zase priestor na gripy vrúbkovaný, takže nemusím asi zdôrazniť aký to bol pôrod.
Tretí a posledný "problém" nastal až na konci keď som zistil že zrejme nie je titanium šedá ako titanium šedá. Skrátka riaditká a gripy majú inú farbu. Gripy sú do strieborna, zatiaľ čo riaditká sú skor tak nejak dofialova. Ak mi za dva tri týždne prídu páčky a ešte tie budú v inej titanium šedej tak ma asi picne.
Otestovať to idem teraz, tak ešte neviem aký vplyv to bude mať na jazdu (predsalen 74cm šírky vs 82cm a 15cm výšky vs 9cm výšky by malo byť cítiť).

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • riešenie problému so zrkadlami

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad... (s) iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov n

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017