Honda CBF 600S (2004)

Vlastník macimir
Vloženo 23.8.2016
Aktualizováno 2.5.2018

Vloženo: 27.06.2017, Uskutečněno: 27.06.2017, Zhlédnuto: 31x

Ako som už pred pár dňami v inom zázname denníka spomínal, napadlo ma že by sa mi CBFka páčila v matnej čiernej...No, takže ...dnes som všetky plasty z motorky zhodil, umyl, odmastil a strekol 5 vrstvami foliatecu vo farbe čierna matná. Rovnaký postup bol aj pri nádrži, akurát že tá nešla dole, len som to zamaskoval páskou a fóliou. Po zaschnutí som nalepil na tú matnú čiernu na zákazku vyrobené polepy v čiernej lesklej...myslel som že to bude vyzerať zaujímavo a aj to tak vyzerá...
Ale aby som bol úprimný s výsledkom nie som až taký spokojný... zadné kapoty sú hladké ako detská prdelka, ale nádrž a predné kapoty sú dosť zrnité. Keďže je to matná čierna tak to až tak nevadí ale... výsledky vo fotkách... prvá je originál ako vyšla z fabriky a ako ešte včera vyzerala, druhá je vizualizácia z photoshopu (ako som si to predstavoval) a ďalšie fotky sú už z dneška... ako moja kočka vyzerala dnes keď vyšla z garáže

greydog (-1) napsal 27.06.2017 v 19:49

Černá je super!

• Nové páčky

Aby toho celého nebolo náhodou málo, spolu so zrkadlami a adaptermi mi poštár doniesol aj nové páčky brzdy a spojky. Objednal som farbu titanium grey rovnaku ako na riadidlách a gripoch ale ako som už spomínal riadidlá a

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • riešenie problému so zrkadlami

Po týždni jazdenia počas ktorých som za seba nevidel ani ťuk som dostal nápad... (s) iné značky mávajú zrkadlá na riadidlách a ja ich mám na kapotáži, čo keby som ich presunul na riadidlá a získal tým pár centimetrov n

Vloženo: 17.07.2017
    Uskutečněno: 17.07.2017
  • Širšie riaditká a nové gripy - otestované

No takže široké riadidlá otestované a ako všetko na svete aj toto má svoje výhody aj nevýhody. Výhody: (y) - neporovnateľne pohodlnejší posed, - viac váhy na rukách, - lepšia ovládateľnosť, - menšie vybrácie -

Typ: Údržba
    Vloženo: 03.07.2017