Honda CBR 600F (1998)

Vlastník Xerxes
Vloženo 21.8.2016
Aktualizováno 21.8.2016

Je jí 18 let, ale vypadá i jezdí jako kdyby stála milion.

Yamaha FZR 600: Za 20-30tis. to byly už spíš vraky.
Kawasaki ZXR 400: Za 20-30tis. to byly už spíš vraky.
Suzuki GSX 600 F: Paradoxně se mi líbila, ale nenašel jsem vhodný kus.
Suzuki RF 600: Byly už starší a nenašel jsem žádnou v pěkném stavu.
Yamaha YZF 600R Thundercat: Moc se mi líbily ale zrovna jsem nenašel vhodný kus.

První dojmy - Bylo to druhé Cebero, co jsem zkoušel, a hned jak jsem se rozjel, tak jsem věděl, že za tohle tam tu ruličku peněz nechám. Jela krásně rovně, táhla jak ferrari a strach ze sto koní byl ten tam, když jsem zjistil, jak pěkně brzdí a skvěle se ovládá.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji všem kromě úplných začátečníků, kteří chtějí motorku s fantastickým vzhledem klasiky a pořádnou silou ve vyšších otáčkách, a zároveň pohodlnou do provozu a na ježdění do cca 250 km denně. Dá se s ní i zasportovat, já se zatím seznamuju na silnících ale možná ji na okruh vytáhnu :-)

Doplňky na motorce - Výfuk Moriwaki - doporučím všem, kdo chtějí jezdit v Praze a být slyšet v Brně

Než jsem ji koupil, půjčoval jsem si několik let od táty choppera, a jako malej jsem jezdil na skútru. Na sportovní motorce jsem ale předtím seděl jen jednou, a to na chvíli. Vždycky se mi ale líbily a chtěl jsem si to jednou zkusit. Ta chvíle přišla a začal jsem objíždět inzeráty. První CBR bylo strašný, oproti fotkám hnusný a zdálo se mi, že se mu nechce zatáčet. Zároveň mě šokoval posez, kdy člověk leží hlavou napřed (oproti chopperu) a je to nápor na ruce, do toho 100 koní na plynu.. Jenže týden nato jsem objevil na bazos.cz fakt pěknou r.v. 1998, a když jsem jí projel, hned jsem se zamiloval a koupil jí. Je v relativně krásném stavu (na věk 18 let) - jezdí úplně rovně a jede jako ďábel od nějakých 6 tisíc až do 15 tisíc - tam jsem se snad ještě ani nedostal. Mám na ní zatím najeto asi 500 km a hned jsem se vžil a zamiloval o to víc. Mám tam výfuk Moriwaki, kterej dělá z už tak super CBR zvuku ten největší masakr, musím nahrát video nebo zvuk abyste věděli o čem mluvím doporučuju všem tunel Blanka a jet buď 70 na jedničku nebo o něco víc na dvojku ostatní řidiči myslí, že začla válka nebo že letí tunelem letadlo. Prostě CBR 600 F3 je super motorka a můžu jí vážně všem jen doporučit. Není to ale podle mě dobrá tvoje první motorka, musíš už mít aspoň něco najeto na slabší, abys uměl s plynem, brzdama a do zatáček CBRu zdar

250
250 napsal 06.11.16 v 11:31 10b.

Taky jí vlastním a jsem zatím spokojen

pelito
pelito napsal 21.08.16 v 18:51 10b.