Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník Grease
Vloženo 13.8.2016
Aktualizováno 13.8.2016

Lehoučký, ovladatelný miláček, co dělá přesně to, co po něm chci. Ale taky dovede pěkně pozlobit.

Yamaha FZS 600 Fazer: Za prvé nebyla žádná za slušnou cenu a za druhé to není čistokrevný naháč.
Kawasaki ZR 7: Motorka, na které jsem jel, byla parkovaná venku, a na tom stroji je to prostě znát.
Suzuki SV 650S: Není to stroj, který zrovna sháním. Moje krevní skupina je aktuálně naked bike.

První dojmy - No, takže bohužel od prodejce jsem musel motorku vézt na přívěsu, protože mi neměl kdo odvézt auto. Tak první jízda byla až po pár dnech, páč jsem pak neměl čas kvůli práci.Hned jsem si dal první stovku, po které mě celkem bolel zadek a nohy, vzhledem k tomu, že jsem dost dlouho jezdil na enduru. Ale jak to jde za plynem a jak mi to promine i třeba malý omyl v řazení... Je to prostě miláček.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny. Prostě sedne pod prdel a jedete. Láska na první svezení.

Proč jsem si motorku vybral? No protože jsem vybíral mezi některými motorkami. Fazer, Bandit, SV650S, Hornet... No ale když jsem si na Horneta sednul, tak jsme si sedli jak nikdy a už jsem platil zálohu.Je teda sice pravda, že ze sedačky mě celkem bolí zadek, ale to doufám je jen o zvyk.
No co do ovladatelnosti, to je prostě super. A když v zatáčce přidám plyn, tak vyletím jak čert z elektriky. Jinak teda přední brzda, to je fantazie, zadní taky dost dobrý. Se spolujezdcem nemam zkušenost a ani nevim, jestli někdy budu. Ve dvou jsme jezdili akorát na Pionýrech a párkrát na Cagiva Canyonu. Ale manželka se k tomu moc nemá, ne že by mi to zrovna moc vadilo.
Kde se motorka cítí nejlépe? No to je asi jasný, že jo? Hlavně já se nejlépe cítím s ní.