Yamaha XV 950/R/Bolt (2014)

Vlastník Dayton
Vloženo 11.8.2016
Aktualizováno 24.7.2017

Hezká motorka ve stylu sportsrer - cruiser a moc jich tady nejezdí tak to není tak okoukané.

Motorka koupena od FIRMA:Prestige moto (Praha 6-Řepy)

První dojmy - Motorka mi padla hned do oka při srovnávacím testu s 88trojkou. Při testovací jízdě mi i hned padla do ruky tak, že jsem ji rovnou koupil.

Doplňky na motorce - Z doplňků jsem namontoval - výfuk Akrapovič, padací rámy, opěrku spolujezdce, manžety na přední vidlici a černý rámeček předního světlometu.

V současné době na ní mám najeto přes 12 000km bez jediné závady, jen olejový servis (garance). Motor má záběr hezky odspodu nechá si dost líbit. Podvozek celkem tuhý, ale nízký, tak dost často brousíte stupačkama. Zadní odpružení nic moc chce to rovnou silnici - což je u nás problém!!! Sedlo je celkem pohodlné, ale spolujezdec moc pohodlí nemá je to fakt pro jednoho ve dvou tak do 150km. Přední brzda v pohodě zadní nic moc ale brzdí to krásně kompresí takže taky paráda. Jízdní vlastnosti - klasika - je to dlouhý tak se tomu do vinglů a vracáků moc nechce, ale jde o zvyk i ve městé to jde v poho. Spotřeba 4 až 5 L jak to honíš. Servisní intervaly celkem ujdou, největší slabinou je nulovej úložnej prostor. Origo brašny jsou malé (a podle mě i ošklivé) a pří jejich montáži se musí posunou blinkry a ty přídavný držáky jsou taky ošklivé. Tak jsem zvolil opěrku s nosičem.

Chadwey
Chadwey napsal 11.09.16 v 18:55 10b.

Hezká motorka i opěrka

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.08.16 v 16:14 10b.

PARÁDA přeji pohodu v sedle.

Johnny-five
Johnny-five napsal 11.08.16 v 22:43 10b.

Peknej kousek...nadhera...10b...hodne pohodovych km preji

Paaq
Paaq napsal 11.08.16 v 20:51 10b.

Psisko
Psisko napsal 11.08.16 v 19:09 10b.

krásná,hodně kilometru bez nehod