Honda CB 750 (2000)

Vlastník Petr45
Vloženo 10.8.2016
Aktualizováno 10.8.2016

Po 25 letech bez moto jsem hledal něco, sám jsem nevěděl co. Původně jsem uvažoval o HD, ale po víkendu se Sportsterem 1200 jsem zjistil, že potřebuji něco pohodlnějšího s klasickým posedem. Zvítězila sevenfifty díky dvěma výfukům a kulatému světlu:)

Suzuki GSF 650 Bandit: zvítězil klasický vzhled Hondy se dvěma výfuky

První dojmy - Vzhledem k dlouhé pauze bez motorky i vzhledem k tomu, že mé poslední moto byla Jawa 350, jsem měl trochu obavy, ale motorka mi sedla jak ulitá. Není to žádný divoch, ale to já už taky ne:)

Motorku bych doporučil pro - Asi pro staromilce

Doplňky na motorce - Givi štít, pancéřové hadice, Kappa nosič kufru, CNC páčky

Moto jsem si vybral proto, že se mi líbila. Pro nový začátek jsem nechtěl nic drahého, protože jsem nevěděl, u jakého druhu motocyklu nakonec skončím. Na rozjetí mi připadala optimální. Po 2 letech a najetých asi 8 000 km mohu říci, že jsem neudělal chybu.
Moto jsem trochu vyšperkoval CNC páčkami, pancéřovými hadicemi brzd, novým potahem sedla, blikači, nosičem Kappa,prodloužením předního blatníku.. Rovněž jsem nazul nové pneu Michelin Pilot road 4. Trochu klouzala spojka, to vyřešily nové pružiny. Plexi Givi už tam bylo od předešlého majitele, zkusil jsem to bez něj, ale rychle jsem ho zas vrátil, rozdíl už okolo 120 km/h je nebetyčný.
Krom vyjížděk kolem komína jsem absolvoval 2 delší dovolené, loni Rakousko, letos Dolomity. Motorka vše absolvovala bez závad. Dá se ujet 600 km denně, ale víc už bych asi nedal. Spotřeba okolo 5 l.

alterego
alterego napsal 13.02.24 v 08:24 10b.

Franko11
Franko11 napsal 17.08.21 v 21:11

ahoj
no tobě taky

Petr7474
Petr7474 napsal 26.08.20 v 23:26 10b.

CB750 je třída sama o sobě. Moc pěkná

pavel2k
pavel2k napsal 20.08.20 v 19:31 10b.

krasavec

Jaara6
Jaara6 napsal 05.08.20 v 15:25 10b.

Pěkná moto