Moto Guzzi Breva 1100 (2008)

Vlastník Ventil-TP
Vloženo 9.8.2016
Aktualizováno 24.5.2018

Úkol zněl jasně, spolehlivý, osobitý, charismatický, neokoukaný, pohodlný dvouválec co má šmrnc... Tak tady je ...

Motorka koupena od alterego (Pardubice) - Na Brevičce je vidět velká investice lásky, jasná servisní historie, majitel pohodář který vše pečlivě vysvětlil a to rozhodlo vydat se do Pardubic pro tuto krásku :-)

Yamaha BT 1100 Bulldog: Muj jasný favorit, než jsem v bazaru nahlédl do sekce MotoGuzzi Breva1100 a tuhle krásku v Pardubicích

První dojmy - Po přesednuti z VX800 nepopsatelné dojmy jak jde lehce do zatáček aniž bych ji musel přemlouvat, ten krásný mechanicky zvuk V2, k tomu Agostini koncovka. Nemám slov, jsem naplněn emocemi a tim co nás ještě spolu čeká. PS: batuzek ačkoliv se se mnou svezla první den jen kratce, byla také velice spokojena ; -)

Motorku bych doporučil pro - Pro mě :-)))

Doplňky na motorce - Padací rámy, padací protektory ventilových vík, plexi štít, originál kufry MG, Top case se zahrádkou, 2x zásuvka 12V, výfuk Agostini

Teprve se seznamujeme, ale po prvních 250km cestou domů už vím že si budeme rozumět a par hezkých sezon spolu pobudeme. Časem třeba ještě něco doplním, ale tak pěkně to vše popsat jako předchozí majitel alterego to určitě nedám

Mé bývalky

29.8.2017 65475km

Ani jsem si nějak nestačil uvědomit jak ten rok s Brevou rychle utekl. Máme spolu zatím 11500km a sezona doufám ještě nekončí protože je nám s ní fajn.

Na konci minulé sezony proběhla klasická údržba + jsem si trošku pohrál s barvičkama na plastech a pár dalších drobnostech. Přibyl ještě deflektor na plexi a ježíšek poslal lepší trumpetu Denali Soundbomb ať mají plechovkáři na co vzpomínat
Letos při průběžných prohlídkách už se mi nezdáli přední ještě origo destičky tak proběhla výměna opět za origo směs od Brembo. (63000km)
Zatím nás potkala jedna malá závada v podobě vadného čidla tlaku oleje, jinak šlape jak švýcary.

PEŠI
PEŠI napsal 09.03.20 v 18:09 10b.

Ventil-TP
Ventil-TP napsal 29.06.18 v 13:17

Super. Tak 21-22.7. na Želivce

alterego
alterego napsal 29.06.18 v 12:59

super a gratuluji, neměl jsem ti ji prodávat , zítra se vracím k MG a jedu si pro Sport 1200...

sedlson
sedlson napsal 25.05.18 v 21:36 10b.

Rudá ji fakt sluší

Davcoun
Davcoun napsal 21.12.17 v 12:45 10b.