renocar_unor

Yamaha TDM 850 (1999)

Vlastník Beer
Vloženo 9.8.2016
Aktualizováno 16.1.2022

Pohodlná, líbivá, vzhledově hodně nadčasová (na danou dobu vzniku), a hodně velká (ve srovnání s Bandaskou 600) ...

Yamaha FZS 1000 Fazer: Malý rozpočet.
Suzuki GSF 1200 Bandit: Po zkušenostech s 6 kilem jsem byl odhodlán pokračovat ve značce, ale nakonec z toho sešlo, protože přišla tahle nabídka a já chtěl vždycky zkusit enduro :-)
Honda XL 1000V Varadero: Starý model se mi až tak nelíbil a na ten novější nebylo.
Honda CRF1000L Africa Twin: Moc se jich neprodává a když už tak to není v extra stavu a mnohdy předražený,

První dojmy - Ta je ale velká a pohodlná :-)

Doplňky na motorce - Kufr s plotnou, textilní brašny, držák na mobil, padací rám

Zatím jezdím první kilometry tak toho moc není. Pojedu se koncem prázdnin podívat na Slovensko tak zkušenosti doplním až pak

3neczak
3neczak napsal 30.09.16 v 10:10 10b.

Moc pěkná, každý se musí otočit! Samozřejmě 10 bodů!

Beer
Beer napsal 09.08.16 v 11:46

O tom srazu už jsem slyšel bohužel však v daný termín budu pryč takže s toho nic nebude Teorii, že TDM 850 nebere olej už jsem si ověřil sám bere a bude brát vždycky kontroluju hodně často cca každých 100 až 200 km. Jen nvm kam uložím ten olej když s ní pojedu na tejden pryč abych mohl dolévat jak říkáš ten olejoznak prostě vymysleli hodně špatně když se koukám vždycky někoho odchytnu kdo mi to podrží ... a i výměna olejového filtru je sranda

Díky chlapi za ohodnocení

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 09.08.16 v 08:58 10b.

No vidis, kdybys mel TDMko o par mesicu driv, mohl jsi zajet na sraz TDM do Pstruzi
Jinak doufam, ze se uvidime v zari na rekordu v poctu TDM v Pelhrimove http://www-tdm.cz/T...dex.php?topic=2108.0

A jedna rada, kterou davam kazdymu novymu majitel stary TDM. Kontroluj olej - casto. Klidne kazdy 2 tankovani. Tenhle dvouval sereze i pres pul litru na tisic km. Ma suchou skrin, takze davej klidne vic oleje nez min, nic se nestane. Ja jsem na 4TXu mel fintu - na bocnim stojanu musela pri lehkym zakyvani v olejoznaku byt videt hladina. Okynko je totiz umisteny tak blbe, ze udrzet motorku rovne a jeste do nej koukat je dost obtizny...

findejs1310
findejs1310 napsal 09.08.16 v 07:20