Yamaha X-max 125 (2016)

Vlastník x-max-125
Vloženo 5.8.2016
Aktualizováno 9.3.2017

Yamaha X-MAX v edici IRON MAX s ABS, zakoupena v dubnu 2016 se dvěmi modifikacemi - sportovní čelní sklo a zádová opěrka spolujezdce.

Motorka koupena od motorsport (Zlín)

První dojmy - Maximální spokojenost, kvalitní dílenské zpracování. Vyšší pořizovací cena, která víceméně odpovídá kvalitě. V provozu nezdržuje a neomezuje ostatní účastníky silničního provozu, při předjíždění trošku výkon chybí což je dáno objemem motoru.

Motorku bych doporučil pro - Na jízdu po městě i na delší vzdálenosti. Skůtr je vhodný pro ty, jež jsou limitováni držením řidičského oprávnění A1.

Doplňky na motorce - Přední sportovní sklo.
Zádová opěrka.
Brašna do tunelu na skůtr GIVI XS-318 o objemu 25 litrů.

Tento stroj jsem si vybral z důvodu objemu motoru (nemáme se ženou zatím řidičák na velkou motorku), relativně dostačujícího výkonu, značky, designu, spotřeby a objemu úložného prostoru. Moje zkušenosti jsou velmi pozitivní - ovladatelnost i brzdy skvělé, jezdec i spolujezdec má značné pohodlí - spolujezdec mi říká, že si sedí jako v křesle )). Jako velké plus vnímám velký úložný prostor (pro 2 helmy integrálky a ještě nějaké ty drobnosti), který jsem ještě zvětšil zakoupením odnímatelné brašny na skůtr GIVI XS-318 o objemu 25 litrů.
S motocyklem jezdím sám (pokud mohu, tak upřednostňuji motocykl před autem) a se ženou jezdím na výlety meziměsto. Teď již začíná jezdit i moje žena sama a i přes horší manipulaci na místě (váha skůtru je 173 kg) nemá problém.

otf
otf napsal 21.02.18 v 08:14 10b.

Nejlepší scooter.

Typhon
Typhon napsal 10.08.16 v 11:13 10b.

Je krásná.

kobra33
kobra33 napsal 07.08.16 v 12:50 10b.

super volba, mám 250 a také spokojenost.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 05.08.16 v 15:40 10b.

zain1
zain1 napsal 05.08.16 v 13:52 10b.