renocar_unor

Suzuki GSF 1250 Bandit (2010)

Vlastník DedekZR7
Vloženo 4.8.2016
Aktualizováno 4.8.2016

Je to řádnej autobus,a při prvním cestování přesně splnil mé očekávání.Měl jsem dříve naháče,pak kapotu a ted jsem se opět vrátil k naháči. Prostě pořád krásnej Bajk.

První dojmy - Padla mě do ruky hned při první jízdě...měl jsem Fireblade 954rr ale jezdím v 90% s přítelkyní a lákalo nás cestovat a s Fárošem to byla zabijárna zabalit se na 4 dny, stan,spacáky,oblečení apod.ale dali jsme to.Tady to je uplně o něčem jiném,komfort,slušnej spodek a hlavně s 3kufry se dá jet kamkoli.Celkově mě motorka hodně překvapila a jsem zatím mega spokojen hlavně se spotřebou.

Motorku bych doporučil pro - komu bych doporučil??? Tomu kdo hledal přesně to co já,občas se svést kolem komína a nebo hodit kufry a jet např,do Chorvatska,Apl, itálie apod.prostě cestovat pohodlně,nerozlámanej atd... Ta váha je velká ale myslím že jsou těžší motorky,hold chce to i trochu fyzičky :D

Doplňky na motorce - doplňky:plexi MRA ,pancéřky,padáky,krátké páčky,kožený origo potah na nádrž-Bandit,přešité sedlo řidiče(měkčí)široké stupačky,komplet lešení + plotna GIWI + 3 kufry Kappa s brzdovým světlem,velké diodové blinkry(krásně svítí),laděný výfuk LeoCince SBK EVO 2 Carbone(super dunivej zvůček)

Motorka je oproti staré 1200 o dost svyžnější,je to vodní,stříkačka a má fakt spodek ,slušnej krouťák.Mám verzy s ABS a co se týče brzd musím přiznat že jsem se toho docela bál ale říjemně mě překvapilo jak to fakt brzdí( a to používám jen př. brzdu)Samozřejmě že po přesedlání ze supersporta jsem se musel hodně ovládat v zatáčkách,Bandit je hodně měkkej,hodně se potápí,hold není to sporták ale cestovní bajk.Zkušenosti s plnou polní:samotný bajk má cca 250kg + 3kufry cca 30kg + 2 pasažéři a jste tam hned cca na 450kg a jako nerovinu v 80% vše na zadním kole.Za 4 dny jsme najeli po cz 1300km a opravdu když jsem jel s kufry parkrát jsem pocítil v náklonu že mě předek utiká,zato zadek super ale ta gumy fakt mizí a to fest.Jinak spotřeba: pecka 2dny ostřejší jízdy po šumavě+rakousku,2dny s plnou polní v klídku,pruměrná spotřeba 5,3l a to bez kecú. prostě jsem s ní spokojenej.jasně mám ji 5 týdnú a najeto na ni 3tis km za rok budu mluvit třeba jináč ale bajk zatím super. Chtěl jsem naháče a jsem za něj mega rád.

Čadil
Čadil napsal 18.03.18 v 17:21 10b.

přeju hodně km

Kotumbeláč
Kotumbeláč napsal 14.09.16 v 19:17 10b.

Přesně, jak píšeš. Těžká, rychlá a silná. Na cestování jako stvořená. Takže ať slouží.

Psisko
Psisko napsal 11.08.16 v 19:15 10b.

No jo ,naháč je naháč,hodně km bez nehod

JíraFZS
JíraFZS napsal 09.08.16 v 17:12 10b.

Ahoj.Mám doma 1250 kapotu a tak vím o čem píšeš. Jezdím na pohodu na Pireli Angel a skoro neubývají. Foukám 2.5/2.9.Tak ať ti dělá radost.Jo a na tu váhu jsem si taky musel zvyknout.

-Jandys-
-Jandys- napsal 06.08.16 v 21:44 10b.

Moc pěkný Bandit a s parádní výbavou,tož ať ti dlouho slouží a jsi spokojený