Yamaha XV 1100 Virago (1998)

Vlastník bodypetr
Vloženo 1.8.2016
Aktualizováno 1.8.2016

Je to taková hodná a celkem poslušná holka,ale dovede se i slušně rozparádit.

Honda VT 600 Shadow: motorka mi přišla malá a Virago mi tak nějak padlo do ruky

První dojmy - Samozdřejmě ve mě tahle dáma vzbudila respekt.Párkrát jsem bojoval s její váhou,přece jen nejsem žádnej kulturista.Trochu mě děsilo že to už není žádná mladice,ale naše skoro 4leté soužití mě utvrdilo v celkem dobré spolehlivosti.

Motorku bych doporučil pro - Tuhle motorku bych doporučil tomu kdo chce chopper.A má představu co od ní může chtít a co je naprostej nesmysl.

Doplňky na motorce - padáky,brašny,hodinky ,zásuvka,nosič,chlasták,rolka.

Dlouhou dobu jsem ležel v inzerci a toužil po motorce.Kamarád mi doporučil prodejce a zmínil že má momentálně Virago na prodej.Jeli jsme se s manželkou podívat.Ta na rozdíl ode mě okamžitě pochopila,že se nejedem "podívat ",ale jedem pro motorku.Musím přiznat ,že byla v ten moment vlastně předvídavější než já.Sotva jsem se chytil řidítek bylo celkem jasno.Takhle začalo moje motorkaření po 25 letech.Motorka mi přijde celkem spolehlivá,slušně brzdí s vahou už nebojuju.Má pro moje potřeby dostatečný výkon v zatáčkách se chová taky docela poslušně.Máme spolu naježděno bezmála 17000 km.Občas si trochu zazlobí při startování,ale jinak spolehlivá.Na cestování vhodná i pro dva lidi( nebo teda pro nás nedorosty) docela určitě.

žižala.
žižala. napsal 20.01.18 v 21:57 10b.

Dobrá volba.

almacollo
almacollo napsal 27.01.17 v 21:35 10b.

SUPROVÝ MAZÍK

Boža
Boža napsal 17.08.16 v 21:00 10b.

Velmi pěkný chopper tak vždy v pohodě za 10 bodů

Warfor67
Warfor67 napsal 08.08.16 v 19:02 10b.

Krásný stroj.

Johnny-five
Johnny-five napsal 04.08.16 v 01:50 10b.

Krásný a spolehlivý stroj hodně spokojených km přeji 10b