Honda CBR 954RR Fireblade (2002)

Vlastník Jarda89
Vloženo 27.7.2016
Aktualizováno 3.5.2019

Rozborka - repase převodovky

Vloženo: 06.06.2017, Uskutečněno: 06.06.2017, Stav tachometru: 40048 km, Zhlédnuto: 42x

Tak jsem si přečetl u Skřítka, jak dělal na své 954 dvakrát převodovku a tak dlouho jsme myslel na to, že se to vysere, až se to fakt vysralo...

Nakonec to bylo dvojkolečko 3+4 na hlavní hřídeli a 4 na předlohovce, 3ka vypadala ještě dobře docela, ale vzal jsem jí raději taky.

Tak s řazením snad bude klid. Bylo smutný kino, když člověk 3 týdny v květnu, kdy bylo skutečně nádherně kouká na svojí rozebranou mašinu rozloženou do xy krabic.

Pozitivní na téhle srandě je aspoň to, že se při rozborce ukázalo, že motor je v naprosto luxusním stavu a že ostatní kolečka jsou OK, vidličky jako nové, spojka taky naprosto OK, prostě samá pozitiva a sociální jistoty.

Poslal jsem při té příležitosti zrepasovat zadní tlumič do společnosti Motopoint, zpráva opět povzbudivá, vše naprosto OK bez vůlí a známek opotřebení, takže se udělal jen olej, který už stál samozřejmě za prd po 15 letech služby a nové gufero. Motorka po repasi vidlí i tlumiče docela citelně ztuhla mi přijde. Z vidlic taky vylila srajda, gufera byly ještě origo, ložiska v krku taky origo. Prostě to těch 40 000km fakt má a to se počítá.

gabri88 (2) napsal 09.06.2017 v 10:31

Supeeer tak snad mas ted s vetsim servisem na dlouho pokoj

• Dostaveníčko s Italem

Konečně mě nechal kamarád povozit na jeho čarukrásné Italce a musím říct - WOW! Teď už jen kde vzít a nekrást, aby mohl mít Farik takovouhle krásnou a neuvěřitelně mrštnou kámošku! |-) Ideálně v kubatuře 1078...

Vloženo: 15.04.2017
    Uskutečněno: 14.04.2017
  • Příprava na sezónu - větší servis

Výměna kapalin: chladící - Motul, brzdová ATE typ 200, olej Motul 300V 15W50 Vzduchový filtr - BMC vyměněn za origo Kontrola ventilů a svíček Výměna brýlí, řidítek a závažíček za originál Odstranění "přepákování" od

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 24.03.2017
    Uskutečněno: 24.03.2017
  • Výbavička na trackday

Naskytla se zajimava nabidka na laminaty Sebimoto na myho Farose, tak jsem moc nevahal a sel do toho, :-DD jsou trochu vomrdlany, ale neni to na okrasu. :-P Jenom vaham jestli nazuju pak i ty bonusovy jety K3ky DOT xx1

Typ: Koupě
    Vloženo: 26.09.2016