Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník RaBall
Vloženo 26.7.2016
Aktualizováno 17.3.2023

Moje první motorka, takže jsem na doporučení zvolil starší stroj a střední kubaturu. Zatím maximální spokojenost a fun factor 100%.

Motorka koupena od nikiborek (Český Těšín) - Supr prodejce, vše co slíbil dodržel, ještě mi pomohl s přepisem, výborné jednání!

Yamaha FZ6 Fazer: Trochu moc nízká
Suzuki DL 650 V-Strom: Moc robustní

První dojmy - Skvá motorka :-))) Když motorku, tak jedině černou! Na mojí výšku ideální stroj, pohodlný i na delší vyjížďky a přitom hoodně zábavný :-)

Motorku bych doporučil pro - Určitě velmi vhodná motorka pro čahouny nad 185 cm :-) Velmi pohodlný posez.

Doplňky na motorce - Laďák SBK - aneb z beránka vlkem!

Zatím mám za sebou cca 1.500 km a dojmy pořád výborné!
Jezdil jsem s ní už jednak po Praze, kde je fajn vyšší posez, takže mám nad osobákama docela dobrý přehled. Není možná tak obratná jako skutříci, kterých je tady všude plno, ale obvykle se pod světla taky dostanu a pak na akceleraci je nechám daaaleko za sebou . Akorát mě štvou zrcátka ve stejné výšce jako u dodávek, ale hold musím opatrně a překvapivě velké množství řidičů mě pouští (tímto DÍK! ).
Taky jsem ji už vytáhl i na pár delších projížděk po vlastech českých. Pozitivní je, že je to fakt univerzál, takže ve vlásenkách na kámoše na Hornetu zase tak moc neztrácím a naopak, po celodenním výletu nejsem zralý na chiropraktika, ale klidně se rozvalím na zahrádce u pivka A vzpomínky, na všechny ty krásně vykroužené zatáčky jsou famózní. Prostě super stroj!
Jediné co jsem řešil byl nedostatek odkládacího prostoru na komp. při cestách do práce, což vyřešil topcase od Kappy. Dále mi při cestách z města dost vadil nepříjemný proud vzduchu v rychlostech nad 120 km/h, což vyřešil vyšší turistický štítek (osobně si myslím, že s tím ta motorka i vypadá líp, můžete posoudit sami v galérii). Teď jsem s tím schopný jet dlouhodobě cca 160 (samozřejmě ne v ČR ).
Ještě bych chtěl doladit kryty na hefty a buď padací rám nebo aspoň špunty. Tady se nějak nemůžu rozhodnout: poraďte mi třeba jak to vidíte vy v komentářích (ještě dodám, že pokládat motorku neplánuju, jezdím 100% on-road, ale náhoda je blbec...).
Takže abych to shrnul: tenhle "nasr.nej komár", jak Versyse pojmenoval jeden známý, umí s laďákem parádně zabzučet (možná spíše zabručet), rozhodně se neztratí ve městě, udrží krok s ostatními šestikily a přitom při změně stylu jízdy dovolí projet republiku napříč za den bez potřeby výměny páteře. Prostě Versys!
Těším se na krásný podzim a na další úžasné zážitky s ní!

Milan1963
Milan1963 napsal 27.07.16 v 13:06 10b.

Pěkná ! Mám černé auto, černou motorku jsem prodal a manželka mi to zrovna včera zase vyčetla! Užívej si ježdění na černé krasavici.

greydog
greydog napsal 26.07.16 v 22:17 10b.

Super barva,taky ujíždím na černé!!!Ať ti jezdí!!!

findejs1310
findejs1310 napsal 26.07.16 v 18:19

No tak ať Ti dobře šlape holka

Herejk
Herejk napsal 26.07.16 v 16:08 10b.

OK