Suzuki DL 650 V-Strom (2016)

Vlastník VstromTom
Vloženo 18.7.2016
Aktualizováno 8.4.2018

Po deseti letech jsem se vrátil ke Stromkovi

Motorka koupena od pri-motocentrum (Kamenný Most) - Zkušenosti s prodejcem nemám. Koukal jsem na cenu funglovek a PRI byla nejlevnější.

Suzuki DL 1000 V-Strom: Spotřeba, cena, a vzhed.

První dojmy - No jsem nadšený z řazení je to jako když v hlavě zařadíte a je tam . Ovladatelnost,komfort,

Motorku bych doporučil pro - začátečniky a také pro ty co chtějí multifunkční stroj kterým Vstrom je .

Doplňky na motorce - Padací rám,

K Suzuki dl 650 Vstrom se vracím díky tomu že jsem už jednou sedlal .Tenkrát to byl rok 2005 a kupoval jsem ho rok starého. Musím sklonit pochvalu Inženýrům ze Suzuki myslím jsi že odvedli skvělou práci. Po zkušenostech z 1 Stromkem 650 má 2 Stromek výbornou převodovku a to jak na řazení tak rozložení převodových stupňů. Dále nesmím zapomenout na lepší sezení a aerodynamiku.Měřím 191 a vítr mi líže vršek helmy možná to do budoucna vyřeším navíc plexi Mra,ale není to důležité. Z brzdami bych řekl že je to má první motorka s Abs a no seznamujeme se moc mi nesedí při větším brzdění že mě to pokopává do nohy :) ,ale je to pro mě něco nového . Také bych chtěl napsat že je to moje první funglovka tak jsi to užívám ;)

art007
art007 napsal 19.07.16 v 23:34 10b.

Gratuluji - kupoval jsem u stejného distributora... A vyšší plexi rozhodně doporučuji. Mám Vario od MRA a neznám lepší.. :) Na ABS se da zvyknout - fakt je, že funguje dost brzy - ale zase to šetří i gumy - takže proč ne... :)

VstromTom
VstromTom napsal 19.07.16 v 18:46

Chlapy díky .

ynzha
ynzha napsal 18.07.16 v 22:20 10b.

ať slouží spousty kilometrů ;)

greydog
greydog napsal 18.07.16 v 21:29 10b.

Gratulace k nové mašinfíře!!!Mooc pěkná!!!