BMW K 1600 GTL (2012)

Vlastník Jind
Vloženo 17.7.2016
Aktualizováno 18.9.2016

Luxusní koráb, který se umí chovat jako rozvážný cestovatel i jako okruhový závodník.

První dojmy - První kilometry znamenaly nakažení trvalou závislostí na přítomnost jakéhokoliv pohybu tohoto stroje. Motocykl mi padl do ruky hned po první jízdě a neustálým testováním jeho možností pokouším své schopnosti.

Doplňky na motorce - Motocykl je s kompletní možnou výbavou. Výfuky jsem si nainstaloval od Akrapoviče a dělají mi radost z jejich tvaru i zvuku.

Tento motocykl jsem si vybral proto, že mám roztočenou vrtuli prostě rád. Zatím mám s tímto motocyklech najeto 50 tisíc kilometrů a mám první dojmy takovéto. S dobrými pneu perfektně drží stopu a stupačky jen občas blejsknou o asfalt. 95% kilometrů mám najeto se spolujezdcem a vyloženě mi to vyhovuje. Pískavý zvuk motoru už vůbec nevnímám, spotřeba okolo 5,5 litru je na můj styl jízdy úžasná a úložnému prostoru se umím přizpůsobit. Servisní služby využívám pouze autorizované a pneuslužby od zkušeného profíka. Motocykl se díky své tonáži cítí nejlépe samozřejmě na pevných cestách, ale na morku (i po dálnici) nemá konkurenci. Krytí před proudícím vzduchem a deštěm není sice tak dobré jako na mém předešlém motocyklu BMW K1200LT, ale za tuto cenu se člověk cítí jako "motorkář". A co dodat k možnostem cestování? Pokud nepreferujete cestování po vodě, nebo vzduchem, pak vyražte na této motorce a pocítíte větší uspokojení než milionář na super jachtě, nebo Travolta v letadle. A už dost, jedu jen tak někam.

Macada
Macada napsal 07.04.17 v 11:45 10b.

Krásná motorka, která nezklame Její síla bere dech a jízda na téhle krásce... nezapomenutelná Byla mou startovní čárou A za to jí patří velké DÍKY! Přeji plno úžasných kilometrů na pohodu... Cesta je cíl!

Jardas444
Jardas444 napsal 18.09.16 v 13:35 10b.

Nádherná motorka ,za 10 b.

Bubel
Bubel napsal 18.07.16 v 19:36 10b.

áno, je skvelá, mám 1600 GT

Šimi57
Šimi57 napsal 17.07.16 v 20:40 10b.

To je to nejlepší, co se dá v této kategorii pořídit.

Miňo-BB
Miňo-BB napsal 17.07.16 v 17:45 10b.

jasných 10