renocar_unor

Keeway Supershadow 250 (2007)

Vlastník gipet
Vloženo 16.7.2016
Aktualizováno 4.6.2022

Ľahká,dobre ovladateľná s nízkou spotrebou.

Yamaha XV 250 Virago: finančné dôvody
Yamaha XV 535 Virago: finančné dôvody

První dojmy - Ako neskúsený, čerstvý držiteľ veľkého Ačka som bojoval s každým kW a je ich 14,5. ale teraz po 14 tich mesiacoch a 12 000 km si veľmi rozumieme.

Motorku bych doporučil pro - začínajúcim motorkárom, nižším až stredným postavám a hlavne takým, ako ja, ktorí sa chcú iba voziť a majú véééľmi hlboko do peňaženky.

Doplňky na motorce - zadné smerovky posunuté viac do zadu, držiaky na brašne (prispôsobené z Kawasaki) a brašne, koža na nádrž, vymenený svetlomet za kovový s H4, nový,o 10cm širší korman

Je to môj prvý chopper a vyzerá, že ním bude veľmi dlho, keďže na inú moto asi tak ľahko nenašetrím.
Za 14 mesiacov sme spolu absolvovali 12 000 km. Prekvapila ma spotreba a odvtedy hovorím, že žerie iba o 2,5 l viac ako bicykel. Cez zimu som prezul pôvodné čínske gumy, ktoré mali za sebou 25000km za Pireli City Demon,namontoval brašne a spotreba stúpla na 2,6l , čo tiež nie je zlé.Závady zatiaľ neboli žiadne, iba som jej vyčistil karburátor, nastavil ventily a samozrejme každých 4000km mením olej. Teraz má za sebou už 30000km a musím vymeniť reťaz. Pôvodný majiteľ navŕtal diery do výfuku, takže aj zvuk má celkom slušný.
Diaľnicu nemá veľmi rád, hoci 110 km/h zvláda v pohode. Najlepšie sa cíti pri 90-ke, ale aj "prdkanie" 50-kou po dedinách sa jej celkom páči.
Keďže sa vďaka svojej váhe okolo 150 kg veľmi dobre ovláda, je radosť sa voziť hoci aj do roboty (asi 65 km). Bežné výlety 300 až 500 km tiež zvláda v pohode.
Po 7 rokoch a odjazdených 60 000 km motorka vo funkčnom stave predaná novému majiteľovi. Neviem, či výrobca tak skvele zvládol technológiu, ale zdá sa, že ten motor vydrží asi veľa km. To však ,žiaľ, už nezistím, lebo chcem vyskúšať V stroma.

Veronikas
Veronikas napsal 02.06.18 v 19:38

Chtela bych se optat, jaky retez jste tam daval a kde ho sezenu? Chtela bych sadu i s rozetama. Diky

Veronikas
Veronikas napsal 02.06.18 v 19:36 10b.

elvis78
elvis78 napsal 24.12.16 v 07:21 10b.

boristajgr
boristajgr napsal 14.12.16 v 14:17 10b.

Pěkná, udržovaná, dojem větší kubatury. Tak ať tě vždycky ve zdraví doveze. Za mě 10b.

žižala.
žižala. napsal 19.07.16 v 13:06 10b.

Pěkný čopřík.