Suzuki GSF 1250S Bandit (2010)

Vlastník Jan_Oušek
Vloženo 14.7.2016
Aktualizováno 14.7.2016

Dospělá, silná, od 50km/h je skoro jedno co tam máte za kvalt, motor pobere všechno.

Motorka koupena od FIRMA:Motohouse Pardubice (Chrudim IV)

Yamaha TDM 900: Nenašel jsem tu pravou.

První dojmy - Motorka si mne získala ihned, jakmile jsem se na ní projel u prodejce, rozhodnutí přišlo rychle. Velký respekt při prvních kilometrech. .

Doplňky na motorce - Boční kufry, ukazatel rychlosti.

Po rozhodnutí si po letech pořídit opět motorku mi to trvalo celý rok než jsem vybral. Trochu jsem se hledal a postupně měnil své požadavky dle toho, co jsem četl recenzích a komentářích, co mi řekli majitelé vybraných strojů a hlavně, na co jsem si sedl a i vyzkoušel. Postupně jsem přešel od Z750S, Versys 650, 1000, Tiger 1050, V-strom 650, 1000 , CBF 1000, TDM900, R1200GS nebo R ...Vždy nějaká neshoda. Největší problém bylo dosáhnout na zem (mám jen 170cm) případně na cenu. V závěrečném kole zůstala Honda CBF1000, Bandit 1250S a Yamaha TDM 900. Bandit vyhrál, protože jsem našel nedaleko, se servisní historií, s rozumným nájezdem a za rozumné peníze.
Mám prozatím málo najeto, ale jsem velice spokojen. Jezdím s velkým respektem. Každou prázdnou rovinku mimo město si užívám. Bandit poslouchá. Jak už někdo přede mnou psal, poznat co je zařazeno jsem měl ze začátku problém. Koupil jsem po 14 dnech ukazatel Gipro ATRE. Spotřebu jsem zatím neřešil, ale 5 litru to asi nebude.

Čadil
Čadil napsal 01.04.18 v 09:07 10b.

co mám dát jiného,než 10?

McPitt
McPitt napsal 03.12.17 v 19:30

Zdravím Tě ... kdyby jsi měl zájem tak na FCB je založena skupina GSF 1250 a GSX 1250 Děkuji budeš vítán Patrik

MDragon
MDragon napsal 03.08.16 v 21:49 10b.

Pěkná mašinka

changes1
changes1 napsal 15.07.16 v 20:08 10b.

changes1
changes1 napsal 15.07.16 v 20:08

Posílám 10 b. za pěknou Bandasku. Někdo říká že je to nudný Japonský čtyřválec bez emocí. Já říkám že je to volba pro člověka který se řídí rozumem.