Honda CB 900F Hornet (2003)

Vlastník Daejvid
Vloženo 4.7.2016
Aktualizováno 19.7.2016

Krásná pohodlná motorka s dostatečnou dávkou koníků

Yamaha FZ6 Fazer: Menší moto
Honda CB 600F Hornet: Pro cestování ve 2 nutno dostávat do vysokých otáček

První dojmy - Porovnával jsem i s modelem o obsahu 600 ccm, ale 900 byla jasná volba díky většímu vzhledu a výrazně lepším jízdním vlastnostem ( táhne od spodu/600 je potřeba hodně vytočit)

Doplňky na motorce - Plexi, nosič kufrů (boční, zadní), miniblinkry, padáky, držák SPZ

Jízda je pohodlná, nad 5000 otáček Hornet chytne druhý dech a stává se z něj sporťák. Posez spolujezdce prý také pohodlný Spotřeba kolem 6-7l, kubatura si žádá své. Zvládá jak dálnice tak nerovné silnice dokonce jsem byl nucen jet i v terénu a Hornet také obstál. Při městské jízdě na semaforech, kolonách, se mi občas přehřívá, ale jakmile se rozjedu jde teplota zase rychle dolu. Odpich Horneta z místa je bombastický a akcelerace při předjíždění naprosto parádní (stačí polechtat plyn a zdarec )
Motocykl bych doporučil také pro cestování ve 2. Moto 2 osoby ani nepozná.

Na moto jsem podnikl výlet do Jeseníků - Cesta parádní po silnicích I a II.
Motorka drží a jede exkluzivně.

Do budoucna bych ještě pořídil laďáky pro kvalitnější ,, audio zážitek ,, Bohužel cena 2 laďáků je celkem vysoká takže zatím nic :(

Odděláno přední plexi (nelíbilo se mi) - Problém je že mi po oddělání začal ve větších rychlostech odlétávat tankvak.

biosák
biosák napsal 05.07.16 v 21:32 10b.

comptom
comptom napsal 05.07.16 v 12:57 10b.

pecka stroj,at slouzi

Raptík
Raptík napsal 05.07.16 v 05:08 8b.

Skvělá volba. Přeju ať slouží! A hlavně bez nehod.