Kawasaki Versys 1000 (2013)

Vlastník Kamasko
Vloženo 2.7.2016
Aktualizováno 2.7.2016

Versys som si vybral z dôvodu môjho menšieho vzrastu a bol z celkového výberu cestovných endur jediný z ktorého som relatívne dobre dočiahol nohámi na zem.

Motorka koupena od Mmmotoshop

Kawasaki Versys 650 ABS: Nedostatočný výkon v porovnaní s mojím predchádzajúcim Hornetom.

První dojmy - Prvý dojem z motorky bol priam úžasný, v oorovnaní s Hornetom som bol nadšený podstatne lepším pohodlím s posedom jazdca, čo mne velmi vyhovuje nakoľko som skôr cestovatelský typ a spraviť cca 500 a viac km na Hornete bolo utrpením pre zadok, chrbát a ruky. Tak isto po čase mi začalo na Hornete vadiť ta vyfúkanosť nakoľko to bolo bez akejkoľvek kapotáže, ale sak to sa samozrejme od naháča očakáva, naopak pri Versyse je od vetra pokoj aj pri vyšších rýchlostiach. Ďalej ma milo prekvapila vynikajúca ovladateľnosť motorky pri jej veľkosti.

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že každému kto preferuje dlhšiu turistiku v sedle.

Doplňky na motorce - Originál vrchný a bočné kufre s celkovým objemom 117 litrov, padací rám SW Motech, ocelový spodný kryt motora SW Motech, centrálny stojan, deflektor na plexi, chrániče rúk Touratech, ukazateľ zaradeného rýchlostného stupňa GIpro.

Prvý dojem z motorky bol priam úžasný, v oorovnaní s Hornetom som bol nadšený podstatne lepším pohodlím s posedom jazdca, čo mne velmi vyhovuje nakoľko som skôr cestovatelský typ a spraviť cca 500 a viac km na Hornete bolo utrpením pre zadok, chrbát a ruky. Tak isto po čase mi začalo na Hornete vadiť ta vyfúkanosť nakoľko to bolo bez akejkoľvek kapotáže, ale sak to sa samozrejme od naháča očakáva, naopak pri Versyse je od vetra pokoj aj pri vyšších rýchlostiach. Ďalej ma milo prekvapila vynikajúca ovladateľnosť motorky pri jej veľkosti. Celkovo je proste dojem z motorky zatial výborný.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 11.07.17 v 14:57 10b.

Emper
Emper napsal 11.08.16 v 11:21 10b.

wsbk
wsbk napsal 03.07.16 v 10:41 10b.