Piaggio X9 (2007)

Vlastník nedvi
Vloženo 29.6.2016
Aktualizováno 29.6.2016

Velký pohodlný rychlý skůtr do města i na delší cestování

Motorka koupena od jiný prodejce

Suzuki AN 400 Burgman: výhodná koupě Piaggia

První dojmy - přesedlal jsem ze skůtru o obsahu 125 ccm a rozdíl je obrovský ve všem. Pohodlí, síla, rychlost, úložné prostory.První dojmy jsou super, Spotřeba po prvních 300 km je 3,8l/100km.Skůtr má najeto 25 000 km.

Motorku bych doporučil pro - Všem, kteří mají rádi pohodlí a požitek z pohodové jízdy, a kteří rádi cestují

Doplňky na motorce - Kufr Givi 47 l

Tento skůtr jsem si vybral pro jeho elegantní vzhled, jízdní vlastnosti. první zkušenosti jsou velmi kladné, jízda je opravdu pohodlná, zrychlení super, neskutečné brzdy, kdy při brždění levou páčkou brzdí zadní a přibržďuje přední kolo.Úložné prostory pod sedlem jsou opravdu velké a mám ještě kufr 47 litrů.Ovladatelnost je vcelku dobrá i při malých rychlostech.Jediné mínus je váha,která je přes 200 kg.Postavit skůtra na hlavní stojan vyžaduje sílu a zručnost a chvíli mio to trvalo, než jsem se to naučil. Ještě , že stabilita při postavení na boční stojan je velmi dobrá. Prozatím jsem najel 320 km celkem, z toho 100 ve městě a zbytek v Beskydech v okolí přehrady Šance, obce Bílá a Bečvy. Skůtr drží velice dobře stopu v zatáčkách a dobře akceleruje i v kopcích.
Proztím maw spokojenost

nedvi
nedvi napsal 29.06.16 v 23:27

Ne bohužel nemám a opravdu postavit to na hlavní stojan je makačka

Milan1963
Milan1963 napsal 29.06.16 v 09:57 10b.

Pěkný skútr .

tomcruise77
tomcruise77 napsal 29.06.16 v 06:00 10b.

Nemáš náhodou elektrický hlavní stojan?