Honda CBR 600F (2013)

Vlastník zaachi
Vloženo 27.6.2016
Aktualizováno 27.6.2016

Chtel jsem zmenu po supersportu.

První dojmy - První dojmy byly spíše kladné, motorka se mi líbila hlavně designově.

Motorku bych doporučil pro - Někoho kdo nečeká od motorky žádné zázraky, ale chce vklidu jezdit.

Doplňky na motorce - Na motorce jsem chtěl hlavně více cestovat, takže jsem dokoupil kufry od givi.

Na CBR jsem přešel z R1, kterou jsem měl jednu sezonu a kterou jsem rozbil v rakousku. Víceméně jsem před koupí neměl žádné velké požadavky, byl jsem bez motorky a chtěl jsem jezdit, chtěl jsem něco víc cestovního, nějakou malou lehkou motorku, tak mi padla do oka tahle CBR. chvíli jsem vybíral, zvažoval šestistovku nebo jiný litr, a pak jednoho dne koupil.

Po prvních pár kilometrech jsem byl víceméně spokojený, ale po necelých dvou tisících kilometrech jsem dost rozpačitý. Dokud jedu na motorce sám, tak to jede, ve dvou už to je problém. Zřejmě to bude můj osobní problém, ale výkon mi chybí a přestup z litrového supersportu je znát.

Pokud ale pominu výkon, tak je motorka taková jak je popisována ve všech recenzích, cestovně sportovní stroj, který ničím nepřekvapí, ale ani neurazí. Svezení ve měste je vcelku vpohodě, motorka je svižná, pohodlná, mimo město do nějaké rychlosti 150 kmph je svezení pořád dynamické, a motorka pěkně drží na silnici. Jezdil jsem s ní v rakouských alpách, ale i na našich rozbitých silnicích a vždycky krásně drží stopu. Podvozek je za mě zvládnutý na jedničku. Co je horší je display na kterém jsou všechny informace, včetně otáček, a který nejde pořádně při jízdě vidět, a to mě dost vytáčí.

Abych to shrnul, mám co jsem chtěl, ale asi to nebudu mít dlouho.

AndreaCBR
AndreaCBR napsal 19.03.18 v 13:47 10b.

Skvěle vybavená Honda :) Osobně mám na tomto modelu najeto už dohromady přes čtvrt milionu km, takže jen mohu podpořit a dát plný počet

AndreaCBR
AndreaCBR napsal 19.03.18 v 13:46

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 30.06.16 v 14:15 10b.

SupeRR! Honda je Honda! tak ať to lítá!

pekos10
pekos10 napsal 29.06.16 v 17:50

Čus,chci ji na podzim pro syna.Jak budeš prodávat tak se ozvi

cebeer
cebeer napsal 29.06.16 v 14:39 10b.

Pro mě velmi cenné informace. Občas mám chuť se zklidnit a tato motorka se mi moc líbí. Ale mám strach, že bude málo koníků. Dík za hodnocení a šťastné km.