Ducati Streetfighter 1098/s (2009)

Vlastník Tomas_
Vloženo 26.6.2016
Aktualizováno 26.6.2016

ducati byla volba jasná po předchozí ducati jen jsem nevěděl jaký tip. Nakonec rozhodl desing a návrat k suché spojce což Streetfighter 1098 plně splnil a ve verzi "S" nebylo nad čím dlouho váhat - bez toho to není ta pravá ducati a ta pravá zábava co se

První dojmy - ... je lehčí než vypadá. Dobře se ovládá, řidítka tohoto tipu jsou jedny z nej a vždy mi seděla pro jízdu širší zadní guma. K brzdám, no jsou opravdu o "několik" kroků dále a spolu s Ohlins stavitelným podvozkem funguje motorka velmi dobře. Asi bych použil toto : Jejich revírem je silnice, jejich tempo je vražedné, jejich protivníkem jsou zloději motorek, radary a policajti. Streetfightři z Ducati 1098 pracují ve dne v noci. Jejich úkolem je chránit svou bezpečnost a nedostižnost .

Zatím moc zkušeností není (zatím najeto něco kolem 300km) ale vše se jeví velice pozitivně.
Na motorce vše funguje jak má, spotřeba taky nebude nijak závratná. Příjemné je nádrž na 15l. paliva což by mohl být dojezd cca.: 200km.
Co se mi líbí je to, že motorka má dostatek výkonu na rozhejbání stroje na jakoukoliv zařazenou rychlost.
Po městě je to ale takové to "utrpení" ale dá se to.
Co se týče ochrany jezdce před větrem tak díky posezu a mé výšce mě velice překvapilo jak je odpor větru malý .

miki83
miki83 napsal 08.04.18 v 12:41 10b.

Krasavice

miramara
miramara napsal 30.09.17 v 21:45 10b.

sukuba
sukuba napsal 22.12.16 v 14:47 10b.

Paráda taky po ní pokukuju

Blackforce
Blackforce napsal 07.09.16 v 21:50 10b.

Pecka.

casinek
casinek napsal 13.08.16 v 10:09 10b.

Mooc krásná! Až pojedu na Golf do Slavkova, tak snad tě potkám někde. Hodně šťastných kilometrů!