BMW R 1200 GS Adventure (2011)

Vlastník tukan77
Vloženo 24.6.2016
Aktualizováno 24.6.2016

Krasavice inteligentni!Krasavice inteligentni!Krasavice inteligentni!

Motorka koupena od Bob

KTM 1190 R Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Nezvyk, vsechno je jinak nez jsem znal ze vsech ruznych moto, na kterych jsem se svezl. Od blinkru, pres jizdni vlastnosti az po samotny motor. Jinak se szivam pomalu, ale jsem cim dal tim vic spokojeny. Prekvapila me velice nizka spotreba 5.5l/100km a to jezdim celkem drave + mirny teren.

Doplňky na motorce - Navigace Garmin zumo 550. Kufry bmw a tankvak bmw. Zbytek si dokoupim.

Bmw gs 1200adv. byl muj sen jiz strasne dlouho, bohuzel do toho se stavel barak a kupovaly auta pro mou praci, takze ne a ne usetrit na 2vacku. Nyni konecne stoji v garazi a strasne me bavi se o ni starat a jezdit. Po usednuti a prvni jizde neprislo az takove nadseni, jake zde hodne lidi popisuje. Spis takove smisene pocity, ani dobry, ale ani spatny!!! Na blinkry si zvykam jeste po 3mesicich, ale uz to mam cca na 90% zmaknuty. Motor jede nadherne, ale ta razance tam neni takova, jako na ktm! Nicmene jsem chtel motorku predevsim na pohodlne cestovani a tam je pro me osobne neprekonatelna. Stejne planuji do budoucna nejakou starsi ktm 450exc, kde se vyradim i v tezsim terenu, kam muj novy mazlik NESMI!!! Poruchu mam jen vyhrivani P heftu, ale soudruzi z DDR:) mi k tomu poslali novy, tak na podzim ho vymenim s klasickou udrzbou. Nemam jeste najeto na BMW tolik, ale s tou motorkou at jedu, kde jedu, bavi me to. Dalnice, mesto, sotolina, proste to funguje a musim jen byt vice opatrny pri projizdeni kolon ( velke kufry). Cim vic mam najeto, tim vic se zamilovavam a prichazim tomuto stroji na chut.

greydog
greydog napsal 24.06.16 v 21:32 9b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.06.16 v 17:32 10b.